Bartosz Kopacz odchodzi z Górnika. "Zadanie w Zabrzu zostało wykonane"

0
17359

Bartosz Kopacz formalnie piłkarzem drużyny z Roosevelta jest do końca czerwca, ale zmiana klubu jest oczywiście przesądzona, bo kontrakt z Miedziowymi zawarł już zimą.

- Teraz nikt mi nie może zarzucić, że w Zabrzu nie przykładałem się do gry, bo miałem już podpisaną umowę w Lubinie. Zadanie w Zabrzu zostało wykonane. Trochę się zrehabilitowałem za spadek. Starałem się jak najlepiej wykonywać swoja robotę - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Bartosz Kopacz, obrońca Górnika.

Bartosz Kopacz w nowym sezonie będzie reprezentował barwy Zagłębia Lubin.

Źródło: Przegląd Sportowy
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy