Bartosz Iwan na liście życzeń Termaliki Nieciecza

Spark  -  25 czerwca 2015 09:20
0
1211

Iwan_dudka_2wisla_gornik_1314a
Termalica Bruk-Bet Nieciecza jest zainteresowana sprowadzeniem Bartosza Iwana. Beniaminek chciałby również zatrzymać u siebie Bartosza Kopacza i negocjuje z Górnikiem – informuje „Przegląd Sportowy”.

Bartosz Kopacz był wypożyczony do zespołu, który wywalczył awans z I ligi. Obecnie środkowy defensor przygotowuje się do nowych rozgrywek pod okiem Józefa Dankowskiego i Roberta Warzychy. Według informacji „Przeglądu Sportowego” Termalika negocjuje możliwość zatrzymania Kopacza u siebie. Trudno jednak przypuszczać by Górnik zgodził się wypożyczyć lub sprzedać stopera, tym bardziej, że ten ograł się na zapleczu ekstraklasy i widzi się w nim następcę Błażeja Augustyna, który odszedł do szkockiego Hearts.

Na liście życzeń Termaliki jest również inny gracz Górnika. Chodzi o Bartosza Iwana. Jego odejście z Zabrza wydaje się już bardziej prawdopodobne, zwłaszcza, że w linii pomocy „Trójkolorowi” powinni mieć spore pole manewru. Z drugiej strony, taki gracz jak „Ajwen”, mający łatwość w znajdowaniu się w sytuacjach podbramkowych, potrafiący zagrać bardzo niekonwencjonalnie, zawsze może się przydać. Co więcej, Iwan prezentujący równy dobry poziom jest pewniakiem do gry w podstawowym składzie. Takie same wnioski ma pewnie Mandrysz, który chętnie widziałby Bartka u siebie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments