Artur Jankowski: Realny jest termin ostatniej kolejki rundy zasadniczej

kamres  -  27 sierpnia 2013 10:58
0
867

jankowski2_konferencja_1213

Wszyscy zastanawiają się kiedy w końcu powstanie nowy obiekt w Zabrzu: – Uważam, że dziś realny jest termin ostatniej kolejki rundy zasadniczej, zagramy wtedy z poznańskim Lechem – mówi dla Sportu Prezes Artur Jankowski.

Wczoraj w serwisie pojawił się artykuł, który mówił o możliwości wypożyczenia Arkadiusza Milika do naszego klubu, o czym można przeczytać tutaj. Prezes Artur Jankowski, podobnie jak trener Nawałka również twierdzi, że: – W Górniku na pewno nie zagra. Mamy taką kadrę, na jaką nas dziś stać. Natomiast sprawa transferu Nakoulmy jest jeszcze nie rozstrzygnięta, a do końca okienka transferowego zostało 5 dni: – Dziś jest z nami, bo w poniedziałek żadna oferta się na stole nie pojawiła. Może będzie jutro, a może wcale… Rok temu, a nawet przed miesiącem, bardziej to przeżywałem. Warunki są określone. Na to, co się wydarzy, nie mamy już wielkiego wpływu – mówi Prezes zabrzańskiego klubu.

Ostatnio pojawiła się informacja, że Górnik ma zagrać sparing z FC Kaiserslautern o czym pisaliśmy w naszym serwisie: – Niemcy chcieli z nami zagrać na własnym stadionie w pierwszej połowie następnego miesiąca. W terminie reprezentacji. Zgoda, ale nie chcemy do tego meczu dopłacać. Kaiserslautern zakładało, że przyjedziemy autokarem, co zajmuje sporo czasu i na pewno zburzyłoby cykl szkoleniowy. Dlatego chętnie zagralibyśmy taki mecz, gdyby druga strona pokryła koszty podróży samolotu i pobytu.

Jankowski odniósł się również do terminu zakończeniu budowy stadionu: – Uważam, że dziś realny jest termin ostatniej kolejki rundy zasadniczej, zagramy wtedy z poznańskim Lechem. Chciałbym, byśmy grali od początku 2014 roku na nowym stadionie, ale staram się być realistą. Ten termin jest ponoć do zrealizowania przez wykonawcę.

źródło: Sport
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments