Adam Nawałka: Napastnika już nie szukamy

kamres  -  26 sierpnia 2013 14:31
0
1207

milik_leverkusen

Arkadiusz Milik nie zostanie wypożyczony do Górnika Zabrze o czym informuje portal sportslaski.pl. Trener Adam Nawała zdradza również, na jakie pozycje Górnik Zabrze szuka wzmocnień.

Milik nie gra w podstawowym składzie Bayernu Leverkusen i być może zostanie on wypożyczony. Czy wróci do Górnika?: – Twardo stąpamy po ziemi i wiemy, że na ten moment na jego powrót nas po prostu nie stać – ocenia realistycznie trener Adam Nawałka. Górnik chciałby natomiast pozyskać dobrego, środkowego obrońcę: – Do pełni sił po kontuzji nie doszedł jeszcze Oleksandr Szeweluchin. Nie będzie to jednak transfer z łapanki. Musi on prezentować odpowiedni poziom sportowy – mówi Nawałka. – Jeśli Prejuce odejdzie, to będziemy chcieli zatrudnić jeszcze jednego skrzydłowego.

Według zapewnień Nawałki: – Napastnika jednak już nie szukamy. Są w kadrze Mateusz Zachara, Szymon Skrzypczak i Kamil Cupriak i im chcemy dać szansę w rundzie jesiennej, ewentualne zatrudnienie w klubie Euzebiusza Smolarka o czym szerzej pisaliśmy tutaj, wydaje się być mało realne.

źródło: sportslaski.pl
foto: uefa.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments