Arkadiusz Szymanek odchodzi z Górnika Zabrze

Kibic  -  25 sierpnia 2022 19:36
14
7282

Arkadiusz Szymanek odchodzi z Górnika Zabrze. Swojej funkcji nie pełnił nawet rok. Na stanowisko Prezesa Zarządu został powołany 31 stycznia 2022 r. przez Radę Nadzorczą Górnika Zabrze S.A. 

28 lipca br. podczas Walnego Zgromadzenie Akcjonariuszy, na którym dyskutowano nad absolutorium dla zarządu za rok 2021, rozstrzygała się przyszłość prezesa. Po spotkaniu mogliśmy przeczytać w oficjalnym komunikacie klubu Górnik Zabrze:

W dniu wczorajszym, tj. 28.07.2022 r. odbyły się obrady Rady Nadzorczej, oraz Walne Zebranie Akcjonariuszy Górnika Zabrze. Powołany na roczną kadencję został Zarząd Klubu Górnik Zabrze S.A. Skład Zarządu nie uległ zmianie.

Wydawało się wówczas , że w temacie obsady stanowiska prezesa, możemy się spodziewać stabilizacji w dłuższej, jak na zabrzańskie warunki, perspektywie. Nic bardziej mylnego. Od kilkudziesięciu godzin temat znów powrócił. Wczoraj, o czym informowaliśmy TUTAJ doszło w siedzibie klubu do spotkania Rady Nadzorczej. Natomiast dzisiaj Klub Górnik Zabrze poinformował o końcu współpracy z Arkadiuszem Szymankiem.

Poniżej komunikat klubu. 

Klub informuje, iż Arkadiusz Szymanek, nie jest już prezesem zarządu Górnika Zabrze S.A.. Pełnił tą funkcję od 31 stycznia 2022 roku. Dziękujemy za współpracę i życzymy sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jaśnie pan prezes odszedł.Zwolnil Urbana,sprzedał za grosze Nówka i ..pojechał sobie na wczasy. .Dość poniżania Klubu przed takim niewdzięcznym czlowieku.Chcial jeszcze kasę za transfery itd..ciagle.u bylo maloCo za typ człowieka.W Klubie musi być ktoś dobry,odpowiedzialny za transfery i Dobry Prezes,np.Jan Urban..

Zamilknij kolego bo farmazony pociskosz . AMEN

Facet był prezesem bez umowy od dłuższego czasu. Najpierw postanowili wywalić Urbana kosztem Szymańska a, potem nie dali Szymankowi umowy. W Zabrzu to nic nowefvo za kadencji MMS. Robi sobie co chce z tym klubem i ludźmi z nim związanymi.

Burdel, burdel i jeszcze raz burdel!!!

Jeszcze tylko caryca out

Kiedyś kibice PSG napisali o swojej drużynie że jest jak Benny Hill futbolu … Ja napiszę tak- Urząd miasta Zabrze robi z Górnika Cyrk Monty Python’a. Chyba jesteśmy jedynym na świecie klubem gdzie prezesów zmienia się częściej niż trenerów…

A mieszkańcy Zabrza i tak wybiorą carycę w najbliższych wyborach. Tak bardzo Wam nie dziękuję

Nie wybiorą, bo nie może już startować z najbliższych wyborach

brawo Górnik jak trzeba trochę spokoju wokół klubu to przecież nie w Górniku ciągle musi być zamieszanie

Ale gańba ! Co chwila zmiana prezesa i tak od wielu lot , po prostu Dziadostwo !

Łuki już za pewne ma swojego niemca na to miejsce Będzie dobrze

Lukas buduję niemiecki klub, musi wyeliminować obcych

Bardzo dobrze Nie wiem co tu robią wichrzyciele z piasta. Jak porządku nie zrobi Lukas to kto?Nie sprawdzili się albo nie pasują do układanki i koniec jak w każdej normalnej pracy.

Jak obstawiacie – czy Torcida cokolwiek wspomni na meczu o tym burdelu, który się dzieje w klubie? Jak sądzicie? 🙂