Zawirowań z Arkadiuszem Szymankiem ciąg dalszy

Kibic  -  24 sierpnia 2022 17:21
11
5012

W czwartek 28 lipca br. odbyło się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, na którym dyskutowano nad absolutorium dla zarządu za rok 2021 oraz rozstrzygała się przyszłość prezesa Górnika Zabrze, Arkadiusza Szymanka. Nieoficjalnie docierały do nas wówczas informacje, o tym, że Arkadiusz Szymanek pozostaje na swoim stanowisku. W kolejnym dniu klub wydał komunikat, potwierdzający nieoficjalne doniesienia.

W oficjalnym komunikacie klubu Górnik Zabrze (z piątku 29 lipca) czytamy:

W dniu wczorajszym, tj. 28.07.2022 r. odbyły się obrady Rady Nadzorczej, oraz Walne Zebranie Akcjonariuszy Górnika Zabrze. Powołany na roczną kadencję został Zarząd Klubu Górnik Zabrze S.A. Skład Zarządu nie uległ zmianie.

Wydawało się, że w temacie obsady stanowiska prezesa, możemy się spodziewać stabilizacji w dłuższej, jak na zabrzańskie warunki, perspektywie. Nic bardziej mylnego. Od kilkudziesięciu godzin temat znów powrócił. W mediach przewijają się komunikaty, o ewentualnym rozstaniu czy jego powodach, które też dosyć szybko są aktualizowane. 

Z naszych informacji wynika, że Arkadiusz Szymanek złożył rezygnację. Natomiast w siedzibie klubu zebrała się dzisiaj Rada Nadzorcza. Pozostaje zatem czekać na decyzje.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jaja z tym prezesem.Robienie z siebie gwiazdy i jedynego decydenta dla Klubu.po prostu nie przystoi!niech pani Prezydent zrobi z nim porządek.Czego n oczekuje?!

Jerzy Dudek na prezesa, swój chłop,a nie jakieś wynalazki z Częstochowy.

Kiedy doczekam czasów, gdy Górnik Zabrze będzie poważnym klubem w Ekstraklasie?.

Ciężko będzie, jesteśmy pośmiewiskiem tej ekstraklapy, począwszy od stadionu (trzy trybuny!!!kto to wymyślił) trener Urban,prezesi…totalny burdel.Z panią prezydent będziemy wiecznie średniakiem.Taki potencjał kibicowski,a tak się go marnuje..

No kto by pomyślał, że nasz prezes nie dotrwa jednak do końca roku. Może niech w końcu caryca zostanie oficjalnie prezesem …

Szopka…..

Szopka to mało powiedziane i widać po spadającej frekwencji.Ludzie mają dość tego cyrku.Dziwię się że nie robi nic w tym kierunku szanowna Torcida.
Niech Podolski znajdzie partnera i kupią Górnik.

A co ma Toricda robić, skoro jest w komitywie z Carycą, ręka rękę myje

Ten Szymanek to chyba ma jakieś problemy psychiczne.

Szymanek albo JANEK… i nie ma obydwu. Serialu ciąg dalszy nastąpi. Oby się to dobrze skończyło – nie sądzę.

Łubu dubu wracaj prezesie klubu