Ebi Smolarek zagra w Górniku?

kamres  -  26 sierpnia 2013 13:54
0
1636

ebi_euzebiusz_smolarek_6758

Jak informuje Fakt, były reprezentant naszego kraju Euzebiusz Smolarek może trafić do Górnika Zabrze. „Trójkolorowi” nie mają w swoim składzie klasowych napastników. Tylko czy dzięki Ebiemu wzrosłaby siła ofensywna całego zespołu? Mamy młodego Zacharę, który radzi sobie coraz lepiej oraz Skrzypczaka, który „odpalił” w Bełchatowie.

W ataku Górnika rywalizacja odbywa się pomiędzy dwoma zawodnikami: Mateuszem Zacharą oraz Szymonem Skrzypczakiem. Ich dorobek bramkowy wygląda coraz lepiej, Skrzypczak „trafił” w meczu Pucharu Polski z GKS-em Bełchatów, a „Mati” ma na swoim koncie dwie strzelone bramki w spotkaniach przeciwko Widzewowi Łódź oraz Ruchowi Chorzów. Jak udało się dowiedzieć Faktowi, do formacji ofensywnej miałby dołączyć jeszcze Ebi Smolarek: – Jest taki pomysł – mówi jeden z pracowników klubu. Przypomnijmy, że piłkarz w czerwcu rozstał się z Jagiellonią ze względu na proponowaną mu obniżkę zarobków. Tutaj rodzi się problem, bowiem Górnik nie może zakontraktować piłkarzy powyżej 25 tys. zł. brutto.

Wróćmy do pytania z początku artykułu: czy Euzebiusz Smolarek wzmocniłby siłę ofensywną Górnika? Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie dla Jagiellonii w ciągu 20 meczów zdobył 4 bramki. Zapraszamy do komentowania!

źródło: Roosevelta81.pl/sport.fakt.pl
foto: m.gwizdek24.se.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments