Zwycięstwo okupione bardzo dużą ilością energii

g.rajda  -  14 kwietnia 2024 20:22
5
3043

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów Jacka Magiery oraz Jana Urbana po spotkaniu 28. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Śląskiem Wrocław.

Jan Urban (trener Górnika): – Źle weszliśmy w mecz, byliśmy zbyt daleko od zawodników Śląska. Łatwo oddawali strzały, bo takich stuprocentowych sytuacji za dużo nie było, chociaż najlepszą miał Śląsk, gdyby Bejgier otworzył wynik meczu nie wiemy jak by się dalej potoczył. W drugiej połowie my dyktowaliśmy warunki, jeśli chodzi o rezultat. Oczywiście optyczną przewagę miał Śląsk, grał piłką itd. Natomiast my dobrze zarządzaliśmy wynikiem. Wrocławianie mieli znów swoje okazje, ale po drugim golu jeszcze bardziej mogliśmy grać z kontrataku. Rywal próbował zdobyć bramkę kontaktową, co mu się ostatecznie nie udało. Zwycięstwo okupione bardzo dużą ilością energii. Już się martwię o regeneracje przed meczem z Rakowem (…).

Jacek Magiera (trener Śląska): – Wynik znamy, żeby wygrać takie spotkanie jak dziś trzeba strzelać gole. Szans na to, aby zdobyć bramki mieliśmy bardzo dużo. Kiedy wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą, tracimy bramkę po kontrze i pięknym uderzeniu Lukoszka. Po zmianie stron nadal przeważaliśmy, znów mieliśmy okazje, ale w końcówce stracony gol pozbawił nas szans chociaż na remis (…).

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Mecz za 5 dni a ten gada tak gdyby już jutro mieli grać.Boi się o regenerację.

Bo on gada DO TAKICH JAK ty

brawi Jasiu

Brawo Urban, Brawo Górnik, trzeba było coś nowego wymyślić, to jest Lukoszek. Z tą kadrą robić taki wynik ,to mistrzostwo .

Kadra jest dobra! Tylko jeden ból–rasowego strzelca brak.Lukoszek się rozkręci i będzie podium! A jak nie będzie to i tak jest super!