Zwycięska Wisłoka, odmienne remisy „GieKSy” i ROW-u

Milo  -  12 października 2013 21:31
0
1012

ROW

Kolejne zwycięstwo zanotowała Wisłoka, która pokonała w meczu wyjazdowym niżej notowaną Jedność Niechobrz. Zawodnicy ROW-u oraz „GieKSy” tylko zremisowali swoje wyjazdowe mecze, choć punkt rybniczan na boisku lidera można uznać za niezwykle cenny.

Bardzo dobrze w kontekście walki o III ligę spisują się piłkarze Wisłoki Dębica, którzy pokonali przedostatnią Jedność Niechobrz 2:1, tym samym utrzymując fotel lidera. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Tomasz Barycza. Trwa fatalna seria „GieKSy”, która w tym sezonie w meczach wyjazdowych nie zdobyła jeszcze kompletu punktów. Katowiczanie muszą zadowolić się remisem na terenie beniaminka. Pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Chojniczanki, którzy w 20. minucie spotkania pokonali Łukasza Budziłka. GKS jednak szybko zdążył odpowiedzieć za sprawą będącego w wysokiej formie strzeleckiej Przemysława Pitrego. Bliscy sprawienia niespodzianki w meczu z Bełchatowem byli podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka, którzy po 25 minutach prowadzili z aktualnym liderem 1 ligi już  2:0. Tuż przed przerwą zdołali odpowiedzieć gospodarze tego spotkania  za sprawą Mateusza Maka, a na początku drugiej części spotkania doprowadzili do remisu. Drużyna z Rybnika nie zanotowała porażki w czterech ostatnich spotkaniach. O dwa mecze więcej bez porażki ma drużyna GKS-u Katowice.