Zrobiliśmy dziś krok do przodu

Kaszpir  -  28 października 2022 23:41
3
4341

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Widzewem Łódź.

Bartosch Gaul (trener Górnika): – Bardzo się cieszę, że wygraliśmy u siebie. Mecz to święto i to dzisiejsze spotkanie takim świętem dla naszych kibiców właśnie było. Daliśmy dobrą energię przy tej atmosferze. Brakowało nam w ostatnich tygodniach skuteczności w defensywie, jak i ofensywie, a dziś to pokazaliśmy. Byliśmy bardzo skuteczni, a do tego dobrze wyglądało to pod własną bramką. Z takim rywalem trzeba też trochę pocierpieć w obronie. Zrobiliśmy dziś krok do przodu.

Janusz Niedźwiedź (trener Widzewa): Gratuluję Górnikowi zwycięstwa, bo bardzo na nie pracował, było widać dużą determinację z jego strony. Kluczowa była pierwsza połowa, gdy popełniliśmy błędy w prostych sytuacjach, a po nich padły bramki. W przerwie zdecydowaliśmy się na trzy zmiany, to był dobry ruch, bo zmiennicy pokazali się z dobrej strony. Druga połowa wyglądała lepiej niż pierwsza, przynajmniej jedna sytuacja powinna zakończyć się naszą bramką. Nic jednak nie chciało wpaść.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: @RTS_Widzew_Lodz/widzewtomy.net
Foto: Roosevelta81.pl
Wideo: GórnikTV

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

W końcu Pan trener zatrybił żeby postawić na Bielice i Włodarczyka. Bo bałem się że dalej Brol i Krawczyk,

Lukas Podolski pokazał Okunukiemu, innym mam nadzieje też, co to jest gra dla zespołu (gol na 3:0 i podanie do Dadoka, chociaż tu musiał tak zagrać bo miał piłkę na prawej nodze.

Bravo! Bravo! Trener ładnie ubrany z proporczykiem GóRNIKA, w bramce Bielica, a Włodarczyk zamiast Krawczyka! I profesor Poldi! Dziękujemy:)