Zrobiliśmy dziś krok do przodu

Kaszpir  -  28 października 2022 23:41
3
4313

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Widzewem Łódź.

Bartosch Gaul (trener Górnika): – Bardzo się cieszę, że wygraliśmy u siebie. Mecz to święto i to dzisiejsze spotkanie takim świętem dla naszych kibiców właśnie było. Daliśmy dobrą energię przy tej atmosferze. Brakowało nam w ostatnich tygodniach skuteczności w defensywie, jak i ofensywie, a dziś to pokazaliśmy. Byliśmy bardzo skuteczni, a do tego dobrze wyglądało to pod własną bramką. Z takim rywalem trzeba też trochę pocierpieć w obronie. Zrobiliśmy dziś krok do przodu.

Janusz Niedźwiedź (trener Widzewa): Gratuluję Górnikowi zwycięstwa, bo bardzo na nie pracował, było widać dużą determinację z jego strony. Kluczowa była pierwsza połowa, gdy popełniliśmy błędy w prostych sytuacjach, a po nich padły bramki. W przerwie zdecydowaliśmy się na trzy zmiany, to był dobry ruch, bo zmiennicy pokazali się z dobrej strony. Druga połowa wyglądała lepiej niż pierwsza, przynajmniej jedna sytuacja powinna zakończyć się naszą bramką. Nic jednak nie chciało wpaść.

Źródło: @RTS_Widzew_Lodz/widzewtomy.net