Zobacz kapitalnego gola Milika dla drużyny rezerw Bayeru Leverkusen

Luq  -  16 kwietnia 2013 19:35
0
1200

milik_leverkusen

Arkadiusz Milik, były napastnik Górnika, nie pojawił się na boisku w meczu na szczycie niemieckiej Bundesligi pomiędzy Bayerem Leverkusen i Schalke Gelsenkirchen, zakończonym remisem 2:2. Zagrał za to cały mecz w czwartoligowych rezerwach aptekarzy przeciwko FC Koeln i należał do najlepszych na boisku a jego drużyna wygrała 3:2.

Milik w 58. minucie zdobył bramkę na 3:0 strzałem z narożnika pola karnego w samo okienko bramki.  Wcześniej, przy bezbramkowym remisie, wywalczył rzut karny wykorzystany przez Okana Aydina, a w 72. zobaczył żółtą kartkę. W pierwszej Bundeslidze do tej pory zanotował zaledwie cztery występy w końcówkach spotkań, co przełożyło się tylko na 27 minut czasu gry. W sumie miał 18 kontaktów z piłką, dwa strzały na bramkę rywali i trzy stworzone sytuacje dla kolegów. Bramkę Milika można zobaczyć w tym miejscu na oficjalnej stronie niemieckiego klubu.

źródło: bayer04.de/bundesliga.com/roosevelta81.pl