Znany biznesmen zainwestuje w Górnika Zabrze?!

Milo  -  24 kwietnia 2015 16:04
0
942

radosc_ruch_1415.

Grzegorz Ślak wkrótce może zainwestować w Górnika Zabrze. Znany biznesmen co prawda złożył ofertę wykupu Śląska Wrocław, ale dotychczasowy obecni większościowi właściciele z Wrocławskiego Konsorcjum Sportowego nie zamierzają sprzedawać swoich udziałów we wrocławskim klubie  – informuje serwis gazetawroclawska.pl

W ostatnich dniach pojawiła się informacja, że Śląsk Wrocław może mieć nowego właściciela. Wszystko dlatego, że mniejszościowy udziałowiec, czyli Gmina Wrocław nie zamierza dłużej utrzymywać już Śląska Wrocław. Do akcji wkroczyli więc Grzegorz Ślak i Andrzej Kuchar, jednak interesuje ich tylko pakiet większościowy, którego miasto Wrocław nie posiada. Grzegorz Ślak złożył już nawet ofertę, aby przejąć pakiet kontrolny tylko, że na to nie chce zgodzić się Wrocławskie Konsorcjum Sportowe, które posiada pakiet kontrolny.

Z informacji serwisu wynika, że Grzegorz Ślak oczeuje w miarę szybkiej odpowiedzi z magistratu, bo ma już dość konkretną ofertę, by zainwestować w Górnika Zabrze. Biznesmen zresztą przyznał, że jego konsorcjum chce zainwestować w piłkę i choć, póki co, zapytanie skierował tylko do Wrocławia, to „rozważa różne opcje”.

Źródło:  gazetawroclawska.pl
Foto: Roosevelta81.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments