Znamy terminarz I ligi. Sezon rozpoczniemy w Legnicy!

Milo  -  24 czerwca 2016 16:18
0
1098

druzyna_gornik_korona_1516

Poznaliśmy już terminarz I ligi w sezonie 2016/17. Górnik Zabrze ligowe zmagania rozpocznie w Legnicy, następnie zagramy w Zabrzu ze Stalą Mielec.

Mecz przyjaźni z “GieKSą” na Bukowej odbędzie się w przedostatni tydzień października. Ligowe zmagania zakończymy na początku czerwca, wyjazdowym meczem z Wisłą Puławy.

Kolejka 1 – 30-31 lipca

Chojniczanka Chojnice – Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów
GKS Katowice – Wigry Suwałki
Znicz Pruszków – Bytovia Bytów
Wisła Puławy – MKS Kluczbork
Miedź Legnica – Górnik Zabrze
Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz
GKS Tychy – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 2 – 6-7 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec – Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy
Górnik Zabrze – Stal Mielec
MKS Kluczbork – Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz – Wisła Puławy
Bytovia Bytów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki – Znicz Pruszków
Chrobry Głogów – GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn

Kolejka 3 – 13-14 sierpnia

Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków – Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki
Wisła Puławy – Bytovia Bytów
Miedź Legnica – Olimpia Grudziądz
Stal Mielec – MKS Kluczbork
GKS Tychy – Górnik Zabrze
Pogoń Siedlce – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 4 – 20-21 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz
Górnik Zabrze – Pogoń Siedlce
MKS Kluczbork – GKS Tychy
Olimpia Grudziądz – Stal Mielec
Bytovia Bytów – Miedź Legnica
Wigry Suwałki – Wisła Puławy
Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn – GKS Katowice

Kolejka 5 – 24 sierpnia

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec
Znicz Pruszków – Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy – Chrobry Głogów
Miedź Legnica – Wigry Suwałki
Stal Mielec – Bytovia Bytów
GKS Tychy – Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce – MKS Kluczbork
Sandecja Nowy Sącz – Górnik Zabrze

Kolejka 6 – 27-28 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze
MKS Kluczbork – Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów – GKS Tychy
Wigry Suwałki – Stal Mielec
Chrobry Głogów – Miedź Legnica
Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy
Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice – Znicz Pruszków

Kolejka 7 – 3-4 września

Znicz Pruszków – Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice
Wisła Puławy – Stomil Olsztyn
Miedź Legnica – Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec – Chrobry Głogów
GKS Tychy – Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Grudziądz
Górnik Zabrze – MKS Kluczbork

Kolejka 8 – 10-11 września

Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork
Olimpia Grudziądz – Górnik Zabrze
Bytovia Bytów – Sandecja Nowy Sącz
Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów – GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice – Stal Mielec
Stomil Olsztyn – Miedź Legnica
GKS Katowice – Wisła Puławy
Znicz Pruszków – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 9 – 17-18 września

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy – Znicz Pruszków
Miedź Legnica – GKS Katowice
Stal Mielec – Stomil Olsztyn
GKS Tychy – Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce – Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz – Wigry Suwałki
Górnik Zabrze – Bytovia Bytów
MKS Kluczbork – Olimpia Grudziądz

Kolejka 10 – 24-25 września

Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów – MKS Kluczbork
Wigry Suwałki – Górnik Zabrze
Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn – GKS Tychy
GKS Katowice – Stal Mielec
Znicz Pruszków – Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Puławy

Kolejka 11 – 1-2 października

Wisła Puławy – Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Mielec – Znicz Pruszków
GKS Tychy – GKS Katowice
Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice
Górnik Zabrze – Chrobry Głogów
MKS Kluczbork – Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz – Bytovia Bytów

Kolejka 12 – 8-9 października

Zagłębie Sosnowiec – Bytovia Bytów
Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów – MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice – Górnik Zabrze
Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec
Wisła Puławy – Miedź Legnica

Kolejka 13 – 15-16 października

Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec – Wisła Puławy
GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice
Górnik Zabrze – Stomil Olsztyn
MKS Kluczbork – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz – Chrobry Głogów
Bytovia Bytów – Wigry Suwałki

Kolejka 14 – 22-23 października

Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki
Chrobry Głogów – Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn – MKS Kluczbork
GKS Katowice – Górnik Zabrze
Znicz Pruszków – Sandecja Nowy Sącz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Siedlce
Wisła Puławy – GKS Tychy
Miedź Legnica – Stal Mielec

Kolejka 15 – 29-30 października

Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy – Miedź Legnica
Pogoń Siedlce – Wisła Puławy
Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze – Znicz Pruszków
MKS Kluczbork – GKS Katowice
Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki – Chrobry Głogów

Kolejka 16 – 5-6 listopada

Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów
Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn – Bytovia Bytów
GKS Katowice – Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków – MKS Kluczbork
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze
Wisła Puławy – Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica – Pogoń Siedlce
Stal Mielec – GKS Tychy

Kolejka 17 – 12-13 listopada

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce – Stal Mielec
Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica
Górnik Zabrze – Wisła Puławy
MKS Kluczbork – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków
Bytovia Bytów – GKS Katowice
Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 18 – 19-20 listopada

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki – GKS Katowice
Bytovia Bytów – Znicz Pruszków
MKS Kluczbork – Wisła Puławy
Górnik Zabrze – Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz – Stal Mielec
Pogoń Siedlce – GKS Tychy

Kolejka 19 – 26-27 listopada

Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz
Stal Mielec – Górnik Zabrze
Miedź Legnica – MKS Kluczbork
Wisła Puławy – Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Bytovia Bytów
Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
GKS Katowice – Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 20 – 4-5 marca

Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice
Chrobry Głogów – Znicz Pruszków
Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów – Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz – Miedź Legnica
MKS Kluczbork – Stal Mielec
Górnik Zabrze – GKS Tychy
Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Siedlce

Kolejka 21 – 11-12 marca

Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce – Górnik Zabrze
GKS Tychy – MKS Kluczbork
Stal Mielec – Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica – Bytovia Bytów
Wisła Puławy – Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów
Znicz Pruszków – Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice – Stomil Olsztyn

Kolejka 22 – 18-19 marca

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice
Stomil Olsztyn – Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów – Wisła Puławy
Wigry Suwałki – Miedź Legnica
Bytovia Bytów – Stal Mielec
Olimpia Grudziądz – GKS Tychy
MKS Kluczbork – Pogoń Siedlce
Górnik Zabrze – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 23 – 25-26 marca

Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz – MKS Kluczbork
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz
GKS Tychy – Bytovia Bytów
Stal Mielec – Wigry Suwałki
Miedź Legnica – Chrobry Głogów
Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn
Znicz Pruszków – GKS Katowice

Kolejka 24 – 1-2 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec – Znicz Pruszków
GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn – Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica
Chrobry Głogów – Stal Mielec
Wigry Suwałki – GKS Tychy
Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz
MKS Kluczbork – Górnik Zabrze

Kolejka 25 – 8-9 kwietnia

MKS Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze – Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz – Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
GKS Tychy – Chrobry Głogów
Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice
Miedź Legnica – Stomil Olsztyn
Wisła Puławy – GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Znicz Pruszków

Kolejka 26 – 15 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Znicz Pruszków – Wisła Puławy
GKS Katowice – Miedź Legnica
Stomil Olsztyn – Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy
Chrobry Głogów – Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki – Sandecja Nowy Sącz
Bytovia Bytów – Górnik Zabrze
Olimpia Grudziądz – MKS Kluczbork

Kolejka 27 – 22-23 kwietnia

Olimpia Grudziądz – Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork – Bytovia Bytów
Górnik Zabrze – Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy – Stomil Olsztyn
Stal Mielec – GKS Katowice
Miedź Legnica – Znicz Pruszków
Wisła Puławy – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 28 – 29-30 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec – Wisła Puławy
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica
Znicz Pruszków – Stal Mielec
GKS Katowice – GKS Tychy
Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice – Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów – Górnik Zabrze
Wigry Suwałki – MKS Kluczbork
Bytovia Bytów – Olimpia Grudziądz

Kolejka 29 – 6-7 maja

Bytovia Bytów – Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki
MKS Kluczbork – Chrobry Głogów
Górnik Zabrze – Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce – GKS Katowice
GKS Tychy – Znicz Pruszków
Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica – Wisła Puławy

Kolejka 30 – 13-14 maja

Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica
Wisła Puławy – Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn – Górnik Zabrze
Chojniczanka Chojnice – MKS Kluczbork
Chrobry Głogów – Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki – Bytovia Bytów

Kolejka 31 – 17 maja

Wigry Suwałki – Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów – Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice
MKS Kluczbork – Stomil Olsztyn
Górnik Zabrze – GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy – Wisła Puławy
Stal Mielec – Miedź Legnica

Kolejka 32 – 20-21 maja

Zagłębie Sosnowiec – Stal Mielec
Miedź Legnica – GKS Tychy
Wisła Puławy – Pogoń Siedlce
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz
Znicz Pruszków – Górnik Zabrze
GKS Katowice – MKS Kluczbork
Stomil Olsztyn – Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów
Chrobry Głogów – Wigry Suwałki

Kolejka 33 – 27-28 maja

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec
Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów – Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz – GKS Katowice
MKS Kluczbork – Znicz Pruszków
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sandecja Nowy Sącz – Wisła Puławy
Pogoń Siedlce – Miedź Legnica
GKS Tychy – Stal Mielec

Kolejka 34 – 3-4 czerwca

Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy
Stal Mielec – Pogoń Siedlce
Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz
Wisła Puławy – Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała – MKS Kluczbork
Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz
GKS Katowice – Bytovia Bytów
Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice – Chrobry Głogów

Źródło: Rooseveta81.pl/PZPN
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments