Znamy plany Górnika na przerwę reprezentacyjną. Mecz charytatywny w Bochni

Milo  -  1 listopada 2017 20:58
0
7896

Górnik Zabrze najbliższą przerwę na mecze reprezentacji wykorzysta grając mecz charytatywny w Bochni z miejscowym BKS-em.

Mecz odbędzie się w sobotę, 11 listopada o godz. 13:00 na stadionie BKS-u przy ul. Parkowej 3, a celem spotkania będzie zebranie środków na rzecz leczenia i rehabilitacji ciężko kontuzjowanych zawodników bocheńskiego klubu, którzy walczą o powrót do sportu. Spotkanie będzie biletowane, a wejściówki kosztują 20 zł (trybuna główna), 15 zł (trybuna odkryta).

Przed nami długo oczekiwane spotkanie, przyjeżdża do nas aktualny lider Ekstraklasy, drużyna z bardzo piękną historią, wielokrotny mistrz Polski – Górnik Zabrze. Głównym celem spotkania jest pomoc naszym byłym zawodnikom, którzy ulegli kontuzjom. Wszystkie pieniądze przeznaczymy na pokrycie kosztów ich leczenia i rehabilitacji. Będziemy chcieli, aby w takim meczu wystąpiła liczniejsza grupa zawodników, dlatego nie będzie ograniczeń zmian. Chcemy pokazać zawodnikom różnicę między nimi półamatorami, a zawodnikami, którzy żyją z piłki, mają zawód piłkarz i są obecnie na najwyższym krajowym poziomie. Z drugiej strony chcemy pokazać tym młodym zawodnikom z całego powiatu, którzy przyjdą zobaczyć jak wygląda profesjonalna piłka i profesjonalny piłkarz. Chcemy, aby zawodnicy zarazili się całą otoczką, poziomem i dążyli do realizacji swoich marzeń. Zawodnicy Górnika też byli malutcy, zaczynali trenować i każdy z nich miał marzenia. Pokazali, że do tego najwyższego poziomu można dotrzeć – zapowiada spotkanie w rozmowie z „Tarnowska.tv”  Janusz Piątek, trener Bocheńskiego Klubu Sportowego.

Warto dodać, że to już kolejny mecz charytatywny z udziałem Górnika Zabrze. Piękna postawa zabrzańskiego klubu zarówno na boisku, jak i poza nim. Brawo!

Źródło: Roosevelta81.pl/BKS Bochnia
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments