Zmiany w Radzie Nadzorczej Górnika Zabrze

Milo  -  24 stycznia 2014 16:01
0
1106

herb

W trakcie Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Górnika Zabrze SSA przegłosowane zostały zmiany w składzie Rady Nadzorczej. Nowymi członkami tego gremium zostali: prof. Zbigniew Waśkiewicz i Radosław Kamiński. Nowi członkowie Rady Nadzorczej zostali powołani w miejsce Michaela Muellera i Zdzisława Iwańskiego, którzy przestali pełnić swoje funkcje. Władze Górnika Zabrze dziękują im za wieloletnią pracę na rzecz zabrzańskiego klubu, którego nadal pozostają wiernymi kibicami.

Zbigniew Waśkiewicz – doktor habilitowany nauk o kulturze fizycznej, profesor uczelniany, były rektor AWF im. J. Kukuczki w Katowicach, prezes Polskiego Związku Biathlonu.
Absolwent AWF w Katowicach, gdzie od 2001 kieruje Katedrą Zespołowych Gier Sportowych. W 2004 mianowany profesorem uczelnianym AWF Katowice, a w 2005 wybrany jej rektorem. W chwili wyboru miał 34 lata, będąc najmłodszym rektorem szkoły wyższej w Polsce.

Radosław Kamiński
– Dyrektor Departamentu Prawnego TUiR Allianz Życie Polska SA. Radca prawny, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Z ubezpieczeniami związany od 1996 r. Przez trzy lata pracował w nadzorze ubezpieczeniowym i blisko dziesięć w spółkach ubezpieczeniowych grupy Allianz w Polsce. Członek zarządu Allianz ALP Sp. z o.o. Specjalizuje się w ubezpieczeniowym prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments