Zmiana sponsora technicznego

g.rajda  -  12 kwietnia 2023 18:26
22
6769

Górnik Zabrze podpisał umowę z nowym sponsorem technicznym. Od następnego sezonu (umowa wejdzie w życie 1 lipca 2023 r.) Capelli Sport zostanie oficjalnym i wyłącznym dostawcą strojów meczowych, odzieży treningowej i wyposażenia sportowego Górnika Zabrze, a w kolejnym etapie również klubowej akademii. Aktualnie sponsorem technicznym jest firma Hummel, która od trzech lat dostarcza komplety strojów sportowych dla Górnika Zabrze.

Założona w 1990 roku przez CEO i prezesa George’a Altirsa, GMA Group jest globalnym producentem i importerem tekstyliów, odzieży, obuwia i akcesoriów. Grupa GMA jest odnoszącą sukcesy organizacją, co stanowi świetną bazę dla rozwoju Capelli Sport. Od 2020 roku firma jest partnerem technicznym Pogoni Szczecin.

Źródło: Górnik Zabrze/Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
22 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Akurat Pogoń Szczecin nr jest wzorem La Nas i wzrcem

Może się nie znam, ale pierwszy raz słyszę o tej marce. Ciekawe jak z jakością oraz propozycjami strojów dla drużyny, bo te z Hummela były chyba najlepsze od lat. Fajny design, a i wykonanie jak dla mnie bardzo dobre, dedykowane i limitowane stroje dopełniały całości.

Tak dla sprostowania ta firma zaopatrza Pogoń Szczecin a za granicą Victoria Berlin oraz MSV Dunsburg.Ale i tak lepsze to niż stroje sportowe od chińczyka.

Dla porównania Hummel robi stroje dla :
As Saint -etienne
Bristol city
Brondby
Coventry city
Deportivo Tenerife
Everton
FC Koln
Malaga
Millwall
Odense
Southampton f.c
Real betis
Braga
Oczywiście dla duńskiej repry i jeszcze kilku mniej znanych klubów ….

Oczywiście to nie znaczy że nowy sponsor techniczny musi być kijowy, ale wolałbym Hummela niż no name robiący stroje dla Pogoni 😜

Czyli raczej nie są to tuzy futbolu znane na całym kontynencie. Szkoda, że nawet przy strojach nie możemy mieć żadnej stabilizacji.

eee… nie bądź naiwny, te stroje są od chińczyka, tylko z amerykańską marżą, zerknij do ich katalogu, jakby cofnąć się o 10 lat.

Od którego, bo nie znam żadnego?

Też, uważam że zamianiemy siekierkę na kijek.

Stroje hummela były o.k.,szkoda . Pogoń gra w tych ciuchach i wyglądają najbardziej chałowato w lidze (stroje, nie drużyna).Ale kto wie ,nowe stroje ,za rok nowa trybuna a za 2 puchary a za 3 zapomniałem co .

Za 3 lata stroje takie jak Pogoń 🤭

Mogą grac nago, byle w końcu wygrywali….

To prawda grać to mogą nago jak i strojach sportowych ze sklepu chińskiego ważne by zaczęli punktować i wygrywać bo zmiana sponsora technicznego nic tu nie pomoże.

Oni moga i po nagu latac to fakt , ale wybor sponsora technicznego ma znaczenie z punktu widzenia marketingowego. Im lepszy produkt tym lepiej sie sprzeda a co za tym idzie przyniesie wiecej zysku do klubu , tutaj zdanie kibicow i chec sprzedazy jak najwiekszej liczby produktow powinna miec priorytet bo tak klub zarabia dodatkowy hajs.

W każdym razie Twoja propozycja musi zrobić przebudowę stadionu na 100k, gdyż chętnych (podglądaczy) nie zabraknie!

Na 1 ligę na wet te stroje są za drogie

Adreas, co byś nie wymyślił, nikt Cię nie chce oglądać.

Sponsor akuratni na pierwszą ligę???
Obym się mylił 😒😒😒

Stroje humella były wg mnie najefektowniejsze w naszej EK , natomiast capelli Pogoni są raczej średnie.
Ale jak tu wcześniej koledzy pisali stroje nie grają , a teraz punktować , bo możemy reklamować capelli w I Lidze.
Yno Górnik !!!

Niestety były! Nowy zarząd, nowe plany, oby gra KSG była lepsza niż każdy strój w Europie!

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, tu się liczy kasa a nie jakość i wygląd koszulek. Widocznie Hummel dał gorsze warunki, no tylko że jak się jakość nie będzie zgadzać to sprzedaż koszulek w sklepie kibica spadnie, no chyba że cena będzie ok, ale koszulki Pogoni też kosztują 300 więc średnio to widzę. Oni nie rozumieją realiów Polskiego rynku, gdzie ponad 300 to za dużo dla przeciętnego Kowalskiego. Gdyby kosztowały połowę tego to chętnych na zakup raz w sezonie było by więcej. Na prezenty itd.

no 300 zł to przesada, tak jak mówisz, jakby były za 150 to więcej ludzi by kupiło i jeszcze więcej by zarobili niż jak po 300 :/

Pytanie jest podstawowe takie – dlaczego nie rozmawiano z Adidasem?
Zarząd pełna amatorka.
Kiedy w końcu pani wiceprezes zostawi ten klub w spokoju.
Trzeba mieć tupet.
Babsko uczepiło się.