Zgrupowanie Górnika odbędzie się w Zabrzu

Milo  -  9 stycznia 2015 16:50
0
1002

Madej_Gancarczyk_Górnik_Wisła1415

Zanim w końcu stycznia górnicy wyjadą na zgrupowanie w Turcji, 6 dni będą przebywać na obozie w Zabrzu w „Park Hotel Diament****”. Treningi będą się odbywać na miejscowych obiektach: na hali MOSiR przy ul. Matejki oraz na boisku Walki Makoszowy ze sztuczną nawierzchnią.

– Po przeanalizowaniu różnych możliwości wspólnie ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami podjęliśmy decyzję, że pierwsze zgrupowanie Górnika w zimowym okresie przygotowawczym odbędzie się w Zabrzu. Zespół będzie zakwaterowany w czterogwiazdkowym „Park Hotel Diament” zlokalizowanym przy ul. 3-go Maja. To najlepszy wybór spośród wszystkich ofert. Zarówno pod względem zakwaterowania, jak i wyżywienia. Treningi będą odbywać się na hali MOSiR przy ul. Matejki oraz na sztucznej nawierzchni boiska Walki Makoszowy, a więc w bliskiej odległości hotelu – tłumaczy Krzysztof Maj, wiceprezes Zarządu Górnika Zabrze SSA.

Zgrupowanie rozpocznie się poniedziałkowym treningiem, który zaplanowano na godz. 10. Potrwa do soboty do południa i zakończy się rozegraniem meczu kontrolnego. Zawodnicy Górnika pierwszej drużyny, jak i drużyn młodzieżowych wielokrotnie byli gośćmi „Park Hotel Diament”. W hotelowej restauracji odbyło się również zakończenie ubiegłego sezonu ligowego naszych piłkarzy, jak i szczypiornistów Górnika. Zgrupowanie jest więcej kolejnym etapem współpracy klubu i zabrzańskiego hotelu.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments