Ze swojej gry jestem zadowolony, ale wolałbym zdobyć trzy punkty

Luq  -  9 marca 2024 22:59
7
1557

Spotkanie przeciwko Lechowi Poznań, było dla Dominka Szali już piątym w którym wychodził w podstawowym składzie. Obrońca Górnika Zabrze we wszystkich tych meczach zagrał na pełnym dystansie. W sobotę zanotował kolejny dobry występ, podkreślając go choćby świetną interwencją z końcówki spotkania. Zapraszamy na pomeczowy komentarz.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo Dominik zawczesnie nie wyjezdzaj u nas masz granie 2 latka i bedzie pan pilkarz

Młody! Gdybyś nie był zadowolony ze swej gry to by nawet remisu dziś nie było.Więc trudno twoją dobrą grę wymienić na 3pkt.

Młody tak trzymaj. Bardzo dobry mecz!

Fajnie, że Dominik potrafi zagrać dobry mecz nie tylko na pozycji stopera, ale również na prawej obronie (to zresztą chyba kiedyś była jego nominalna pozycja). Taka wszechstronność tylko podnosi jego wartość, choć mam nadzieję, że młody Szala pogra w Górniku jeszcze przynajmniej ze dwa sezony, bo grając u boku Rafała Janickiego może się jeszcze wiele nauczyć. Ten wpływ Rafała widać zresztą również np. po Szcześniaku, który po kiepskich początkach w Górniku, rośnie piłkarsko z każdym meczem.

Super analiza – super tylko pamiętajmy, że to Pan Janek szyje to FUTRO . Dziękujcie BOGU, że po Panu HUBERCIE KOSTKA trafił Wam się taki SZPENIOCHA !!!!!!!!!

Wszystkie bardzo trafne wypowiedzi plus to ,że najlepszy na boisku był Pacheco, a napastników oprócz Enalego to my nie mamy.

I nie zapominaj , że był w Górniku taki bardzo dobry ,,krawiec,, Brosz ,który miał takie same braki w materiale a nawet czasem i większe.Też potrafił bardzo dobrze szyć!