Zbiórka na wyjazd do Szczecina w sobotę o godzinie 22:00. Zapisy tylko do piątku

kamres  -  23 maja 2013 12:12
0
967

kibice

To już ostatni dzwonek, aby zapisać się na spotkanie wyjazdowe do Szczecina na mecz z miejscową Pogonią. Zbiórka dzień przed meczem o 22.00. Wszyscy w koszulkach młynowych!

Jak zawsze w przypadku meczów wyjazdowych, Stowarzyszenie „Klub Sympatyków Górnik Zabrze” organizuje wyjazd na mecz 28. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin a Górnikiem Zabrze. Początek meczu planowany jest na godzinę 14:30 w niedzielę. Natomiast zbiórka kibiców będzie miała miejsce już w sobotę! Wszyscy wyjazdowicze spotykają się na dworcu PKP w Zabrzu o godzinie 22:00.

Koszt wyjazdu wynosi 90 zł (bilet na stadion, przejazd pociągiem). Zapisać się można w Sklepie Kibica na stadionie w godzinach 9:00 – 17:00, u osób zajmujących się zapisami na FC lub na forum. W przypadku ostatniej opcji odbiór biletu oraz zapłata realizowana będzie na zbiórce kibiców.

Zapisy trwają do piątku. Wszyscy kibice proszeni są o ubranie koszulek młynowych. Przypominamy, że na meczach wyjazdowych należy posiadać Kartę Kibica Górnika Zabrze.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments