Zbiórka na oprawy podczas meczu z Wisłą Płock

Kaszpir  -  16 marca 2023 19:10
4
1003

W piątek na inaugurację 25. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze rywalizować będzie z płocką Wisłą. Podczas tego spotkania, fani Górnika ponownie będą mieli okazję wesprzeć naszych Ultrasów, którzy przeprowadzą zbiórkę na oprawy.

Drodzy kibice!
Jeśli chcecie oglądać takie oprawy, jak na spotkaniach z Widzewem, czy Legią i jeśli atmosfera na trybunach Górnika nie jest Wam obojętna, prosimy Was o wsparcie, podczas zbiórki na najbliższym meczu z Wisłą Płock!
Razem możemy więcej!
Wspieraj ultrasów!
 
 
 
 

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/Ultras Górnik Zabrze
Foto: Ultras Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gdzie jest zapis konferencji z dnia dzisiejszego?Klub nie szanuje Kibiców?czekam ciągle i nic nie ma.Co na ten temat Wasza strona?

Jest informacja o zbiórce i wystarczy reszty nie Trzeba ważne żeby ludzie chodzili i wrzucali do puszki a to co się dzieje w klubie to nie ważne handel na ulicy ważniejszy a ostatnimi laty najważniejszy

Dokladnie!! Niech lepiej zbierają na pensje na nowego trenera

Dokładnie, kaj jest jakiś zapis z konferencji? Co te ofiary majom kibicować do powiedzynia jaki plan na reszta szpilów kto za niymieckie ścierwo? A przede wszystkim kibice powinni na szpile do końca rozgrywek włazić za darmo albo jeszcze lepij MMS powinna kożdymu kto przidzie na szpil płacić ze swojej kabzy równowartość biletu bo tyle co ta franca namiyszała w tym klubie to jeszcze świat niy widzioł i długo niy obejży