Zbiórka na oprawy podczas meczu z Lechią

g.rajda  -  2 lutego 2023 16:22
3
1078

W sobotę Górnik Zabrze rozegra pierwszy w tej rundzie pojedynek przy Roosevelta 81. Tym razem przeciwnikiem „Trójkolorowych”, będzie drużyna Lechii Gdańsk. Podczas tego spotkania, fani Górnika ponownie będą mieli okazję wesprzeć naszych Ultrasów, którzy  przeprowadzą kolejną zbiórkę na oprawy.

Witajcie!
Podczas najbliższego meczu z Lechią Gdańsk grupa Ultras Górnik Zabrze przeprowadzi pierwszą w tym roku zbiórkę na oprawy.
Liczymy na Waszą kibicowską hojność!
Dla każdego, kto wrzuci coś do puchy przygotowaliśmy okazjonalną vlepkę.
Przy okazji zapraszamy wszystkich na mecz pomimo nie najlepszej pogody oraz kiepskiej gry Naszych piłkarzy. Pokażmy im, że jesteśmy z nimi na dobre i na złe!
SOBOTA 17:30 WSZYSCY NA STADION!!!
 
 

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/Ultras Górnik Zabrze
Foto: Ultras Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Duża część naszych zawodników była lub jest przeziębiona,to efekt wyjazdu do Belek,gdzie łał jak z cebra i przeziębił się.musim mieć nadzieję,że tacy gracze jak Dadk.Wlodarczyk,Jensen Kotzke itd będą zdrowi i zagrają na maksa.To będzie trudny mecz i nawet na jeden punkt trzeba będzie zaperd.Przegralismy w Gdańsku na własne życzenie,nie możemy do tego znowu dopuścić.Nie stać Nas!!? Paluszek,Jensen,Kotzke,Włodarczyk na boisko i to niech oni się martwią,a nie My!!

Powiedz mi gwiazdo,co nam daje taki pajac jak Koetzke?

Panowie z Torcidy, gdzie ten inwestor?