Zawsze i wszędzie chcemy grać o zwycięstwa

Kaszpir  -  22 kwietnia 2018 14:10
0
2315

Tomasz Loska przy golu dla „Nafciarzy”, z końcówki pierwszej części, nie miał żadnych szans. W drugiej połowie popisał się znakomitą interwencją, która pozwalała Górnikom pozostać w grze do końca meczu z Wisłą Płock. Niestety, „Trójkolorowi” tego dnia nie byli w stanie umieścić, ani razu piłki w siatce rywali i dlatego musieli przełknąć gorycz porażki.

Jak skomentujesz spotkanie z Wisłą Płock?

Tomasz Loska (bramkarz Górnika):Nie chcę na gorąco oceniać, ale z pewnością zabrakło nam gdzieś werwy, na początku wyglądało to tak jak chcieliśmy, niestety dostaliśmy bramkę do szatni.

Przy bramce nie miałeś szans piłka odbiła się od słupka.

Tak futbolówka poszła po słupku, jednak nie widziałem jeszcze powtórek, dlatego nie wiem czy nie było tam szansy drapnąć tej piłki.

Wyciągnąłeś jedną „setkę” w drugiej połowie, a wszyscy widzieli już piłkę w siatce.

Fajnie, że udało się tą piłkę obronić, ponieważ mogliśmy dalej pozostać „w kontakcie” z rywalami i wciąż była szansa na zdobycie punktów, gola jednak nie strzeliliśmy, no i boli to, że przegrywamy u siebie.

Środowa porażka w PP siedziała z tyłu głowy?

Na pewno jeszcze w czwartek w szatni myśleliśmy o meczu z Legią, było widać po chłopakach, że to przeżywają, w piątek oraz sobotę była już praca i koncentracja przed meczem z Wisłą, byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu, każdy z nas wyczyścił głowę po Legii.

Teraz wyjazd do Poznania i pojedynek z Lechem jak widzisz ten mecz oraz kolejne?

Nie ma znaczenia czy jedziemy na Lecha czy na inny stadion, zawsze i wszędzie chcemy grać o zwycięstwa, więc na pewno nie odpuścimy, mamy cały tydzień do przygotowania się do następnego meczu i w Poznaniu będziemy walczyć o pełną pulę.

Kibice mocno was wspierają.

Bardzo nas to cieszy, nasi fani zdają sobie sprawę, że ten sezon jest udany, porażka w Warszawie nie podcięła nam skrzydeł, w lidze chcemy osiągnąć jak najlepszy wynik.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments