Zasłużyliśmy na więcej niż tylko remis

W.  -  10 września 2022 23:26
8
3573

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po meczu 9. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Piastem Gliwice.

Bartosch Gaul (trener Górnika): Ten remis naprawdę boli, nie zasłużyliśmy na niego. Mieliśmy sporo sytuacji, dużo dośrodkowań. Pierwsza połowa bardzo dobra w ofensywie i defensywie z wyjątkiem tych dwóch stałych fragmentów gry. Charakter, intensywność i mentalność, gramy do 99 minuty i dalej mamy wiarę w to, co robimy.

Waldemar Fornalik (trener Piasta): Zawsze, kiedy w ostatnich sekundach traci się zwycięstwo, traci się bramkę wyrównującą jest poczucie niedosytu i złości. Górnik miał przewagę i prowadził grę, ale my byliśmy skuteczni. Dwa rzuty wolne wyprowadziły nas na prowadzenie potem łatwo straciliśmy szczególnie pierwszą bramkę. W drugiej połowie zmieniliśmy trochę nasze granie, lepiej to wyglądało. Remis, derby, dużo bramek, myślę, że się to kibicom podobało. Szkoda, że nie udało nam się utrzymać wyniku.

Poniżej zapis całej konferencji

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

8 komentarzy

Mecz siatkarzy, Górnika i finał Igi Świątek to były dla mnie trzy najważniejsze wydarzenia soboty. Dwa zakończyły się cudownie i do pełni szczęścia brakowało wygranej Ģórnika. Cóż z remisu też się cieszę, dziękując naszym za ambicję i walkę do końca. Dobrej nocy dla trenera,piłkarzy i kibiców.

Z Brolem w bramce i Krawczykiem w ataku remisy i tak będą sukcesami. W sumie jakby ich zamienić na pozycjach to będzie to samo.

Jak sie mo tako obrona to nic dziwnego

Panie trenerze bramkarz, który daje sobie już poraz kolejny (tym razem ze spalonego)strzelić między nogami to amator. Bielica jest taki sobie ale mimo to lepszy od Brolla .

Prawda jest taka że ten skład zacznie grać i jestem pewien że punktować za jakis miesiąc.Za duża rotacja a większośc transferów na koniec okna .Lepiej powinno to juz wyglądać po przerwie ma kadrę

Tak,zgadza się,lecz dosyć już nestzelania setek pod bramką przeciwnika,(Krawczyk głową z meta).byliśmy lepsi,kontuzja Stała zepsuła Nam humory.Ten gówniarz powinien dostać zakaz gry w np. 3-4 meczach minimum.Napastnika skutecznego na już potrzeba!!Byliśmy zdecydowanie lepsi,lecz nadal tracimy głupie bramki,po kontrowersyjnych rzutach wolnych.a interwencje Brolla budzą niesmak!!Żądamy,żeby Bielica staną na bramce i żeby w końcu Poldi zagrał od początku!Mvondo znowu z JAnZA najlepsi!!

Dość debilnych komentarzy Jana Gałązki!!!

Faktycznie sukces…co chwilę gonić remis…mamy mega utalentowanego bramkarza Daniela Bielice!!!Wychowanka!!! A sztab stawia na tormana z „efu” za którym nikt za granicą szczególnie w Dreznie nie napisze wzmianki… dlaczego? Otóż woleli wyciągnąć wnioski i szybko zapomnieć o gościu który przysłużył się do spadku do niższej ligi …druga sprawa to Piotr Krawczyk.. Super snajper…ile można poświęcać meczów i punktów typowi co gra w co innego niż inni rasowi napastnicy?
Górniku Nasz Kochamy cię jesteśmy z tobą i na dobre i na złe! Pozdrowionka dla wszystkich!!!