Zapraszamy na oficjalną prezentację zespołu

W.  -  9 lipca 2019 15:24
0
5711

Za niespełna dwa tygodnie zainaugurowany zostanie nowy sezon PKO Ekstraklasy. Dla wiernych sympatyków czternastokrotnego mistrza Polski prawdziwe piłkarskie emocje rozpoczną się jednak wcześniej, co najmniej kilka dni przed pierwszym gwizdkiem arbitra otwierającego ligowy pojedynek w Płocku. W sobotę 20 lipca o godzinie 17:00 rozpocznie się bowiem przedsezonowa prezentacja Górnika Zabrze.

W tym roku oficjalna prezentacja drużyny odbędzie na parkingu Centrum Handlowego Platan mieszczącego się przy placu Teatralnym. Jak informuje biuro prasowe zabrzańskiego klubu – będzie to doskonała okazja do poznania nowych nazwisk w odmienionej kadrze zespołu, powitania nowo zakontraktowanych zawodników oraz okazania drużynie wsparcia na cały nadchodzący sezon.

Prezentacja Górnika Zabrze stanowiła będzie jedną z głównych atrakcji podczas imprezy Zabrze Summer Festival, organizowanej przez Urząd Miejski oraz Miejski Ośrodek Kultury
w Zabrzu. Imprezie towarzyszyć mają koncerty znanych polskich zespołów, między innymi grupy BOYS i Miglanc. Wstęp na sportowo-muzyczne wydarzenie jest bezpłatny.

Źródło: Roosevelta81.pl/ Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl
Mapa: google.com/maps

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments