Zapracowaliśmy bardzo na to zwycięstwo

Kaszpir  -  7 sierpnia 2022 23:51
9
2954

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Rakowem Częstochowa.

Bartosch Gaul (trener Górnika): Mecz intensywny, emocjonalny. Cieszę się bardzo z tego, że zagraliśmy na zero. Zapracowaliśmy bardzo na to zwycięstwo, nie było ono takie pewne (…).

Marek Papszun (trener Rakowa): Żarło żarło i zdechło. Popełniliśmy błędy, ale dzisiaj trzeba oddać przeciwnikowi, że dobrze rozegrał stały fragment gry (…).

Poniżej zapis całej konferencji

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze/ Canal+/ Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kawał dobrej roboty, brawo

Gratulacje!!! Dziękujemy:::) Też pani prezydent!

Komu?.Prezydentowa to najwieksze zło tego klubu.Gdyby nie Podolski to leżymy i kwiczymy.Najlepsze co może zrobić ta kobieta to zniknąć z klubu.

Mało wiesz! Pani Prezydent bardzo żyje Górnikiem! Rozmawia i z Podolskim i innymi, nie musisz o wszystkim wiedzieć, ale ta kobieta całym sercem jest za klubem! A złego mamy trenera? Niestety Jasiu Urban nie podbił ligi jako trener. Ufaj, bądź cierpliwy, z serca kibicuj:) pozdrawiam 🙂

Dziękujemy za wszystko,za radość i 3 punkty.Ktos dobry za Nowaka i zajeżdżamy Extraklasy.Teraz trudny mecz ze Stałą,a następnie wszyscy do Warszawy!!

Rysiek z Finlandii musi być przedłużony

Chyba chciał tylko na rok,bo inaczej byłoby przedłużenie po rozegraniu ileś tam meczy z automatu na następny sezon,jak z Janickim

Medalikorz tak godoł choćby był wczorajszy albo mioł iść na pogrzyb, widać ze porażka ze Naszym Górnikiem Zabrze dała mu wiela do myślynio jadymy DURŚ oleeeee 🙂

No Papszun to zwykły gorol, bo Warszawiok:) Ale mosz recht, tak właśnie godoł:)