
Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnik Zabrze" organizuje wyjazd na mecz 1. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków - Górnik Zabrze, który zostanie rozegrany w piątek, 19 lipiec 2013 o godz. 20:30.
Koszt wyjazdu wynosi:
- 65 zł (przejazd autokarem, bilet na stadion, 5 zł cele ultras);
- 35 zł (przejazd własnym transportem, bilet na stadion, 10 zł cele ultras oraz statusowe Stowarzyszenia).
Zapisy będą prowadzone:
- w Sklepie Kibica na stadionie Górnika w godzinach 9:00-17:00;
- u osób zajmujących się zapisami na FC;
- Sląskie Rancho-PUB - Zabrze, ul. Webera 18, 12:00 - 22:00);
- Pub 13;
- Speed Travel - Zabrze, ul. 3-go Maja 72, 10:00 - 17:00).
W związku z sezonem urlopowym i brakiem wystarczającej liczby autokarów u przewoźników, ilość miejsc w autokarach ograniczona. Wszelkie informacje dotyczące miejsca i godziny zbiórki będą podane we wtorek. Zapisy trwają do czwartku 18 lipca. Koszulki młynowe obowiązkowe!
Górnik nie otrzymał jeszcze biletów z Krakowa, więc jeśli zostaną one dostarczone do wyżej wymienionych miejsc, poinformujemy Was o tym.
źródło: gornikforum.com
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl






