Zakończenie akcji „Kibice dzieciom”

kesera  -  27 grudnia 2013 17:14
0
1191

kibice_dzieciom
Zakończyła się coroczna świąteczna akcja charytatywna pod nazwą „Kibice dzieciom 2013” zorgnizowana przez Grupę Ultras Górnik Zabrze i Stowarzyszenie „Klub Sympatyków Górnika Zabrze”.
Odwiedziliśmy pięć placówek: Rodzinny Dom Dziecka na gliwickim Koperniku, Ośrodek dla Osób Niepełnosprawnych Miłosierdzie Boże w Borowej Wsi, Dom Samotnej Matki w Rudzie Śląskiej, mieszkania rodzinkowe w Piekarach Śląskich oraz Dom Dziecka w Zabrzu.
Każde z dzieci zostało obdarowane gadżetem Górnika oraz w zależności od zapotrzebowania ośrodka przekazaliśmy paczki ze słodyczami i inne potrzebne rzeczy jak przybory szkolne, żywność, rzeczy dla noworodków. Dzieciaki przyjmowały nas z serdecznością i chętnie oprowadzały po ośrodkach. Miło było usłyszeć od jednego z członków pewnego ośrodka o ucieczce z niego aby udać się na mecz wyjazdowy do Gdańska, który kończył w ubiegłym sezonie zmagania piłkarskie.
Podsumowując akcję, uzbieraliśmy 5408,45 zł. Kwota ta zaskoczyła pozytywnie każdego z nas, ponieważ rok temu na organizację akcji mieliśmy ponad połowę mniej pieniędzy .
Chcielibyśmy podziękować każdemu z Was za każdy przekazany grosz, który pomógł nam wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Podziękowania dla kibica z Libiąża, który prosił o wspomnienie za wsparcie akcji. Pod koniec zbiórki pieniądze przelali jeszcze: walkafan 14,10 zł, Poremba 515,00 zł, 60 zł kibic z Krotoszyna .
Przekazujemy podziękowania od dzieci za okazane serce dla wszystkich kibiców Górnika Zabrze.

źródło: gornikforum.com
foto: torcida.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments