Zając: Druga bramka zadecydowała o losach spotkania

kamres  -  15 marca 2013 23:11
0
1042

zajac

Zdarzały nam się słabe momenty w meczu, graliśmy słabo i zdajemy sobie sprawę z popełnionych błędów – powiedział Bogdan Zając, drugi trener Górnika, tuż po meczu na antenie Canal+Sport.

Bogdan Zając: – Dziś wygrał zespół lepszy. Zdarzały nam się słabe momenty w meczu, graliśmy słabo i zdajemy sobie sprawę z popełnionych błędów. Naszym mankamentem był brak konsekwencji w kryciu. Druga bramka zadecydowała o losach spotkania. Właśnie mieliśmy zrobić zmiany zawodników, żeby „dać kopa” zespołowi, ale Legia strzeliła nam gola. Po tej porażce, nie spuszczamy głowy.

Jan Urban: – Cieszymy się ze zdobytych 3 punktów, mamy nadzieję, że kibice są zadowoleni z naszej gry. Wygraliśmy nie z byle kim, ale z Górnikiem, który do dziś dnia nie przegrał żadnego wyjazdowego meczu. Spotkanie nie było łatwe, musieliśmy się wznieść na wyżyny możliwości. Stworzyliśmy więcej sytuacji od Górnika i zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Klubowi z Zabrza będzie ciężko dołączyć do czołówki tabeli po tej porażce. Naszym celem jest zakończenie ligi na 1 miejscu, będziemy walczyć o mistrzostwo.

źródło: Canal +
foto: weszlo.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments