Zagłębie-Górnik kibicowsko: Wspólna zabawa fanów z piłkarzami

Spark  -  13 maja 2013 22:14
0
935

kibice_zaglebie_gornik_1213

Torcida, mimo niezbyt dużej liczby, ponownie pokazała się w Lubinie z bardzo dobrej strony. Wśród kibiców na sektorze gości zameldowali się piłkarze, kapitan Adam Danch i Michał Bemben, a także członek zarządu klubu Krzysztof Maj. W tym miejscu można zobaczyć ich zdjęcia na zbiórce. Po wygranym spotkaniu zawodnicy na murawie podarowali fanom koszulki.

Drugi wyjazd pod rząd, dzień tygodnia, a także fatalna atmosfera wokół drużyny po ostatnim beznadziejnym występie w Bełchatowie spowodowały, że do Lubina Torcida udała się w mniejszej liczbie jak na swoje możliwości. Stadion „Miedziowych” odwiedziło 346 (w tym 6 z GieKSy i 1 z Wisłoki) najwierniejszych sympatyków Górnika, którzy podróżowali na Dolny Śląsk autokarami i samochodami.

Przez całe spotkanie, jak na niecałe 400 osób, Torcida prowadziła bardzo głośny doping. Większość fanów była ubrana w koszulki „młynowe”, lecz niektórzy bawili się doskonale z gołymi torsami. Po ostatnim gwizdku arbitra w „klatce” dla gości zapanowała wielka radość. Piłkarze przyszli podziękować kibicom za doping i przekazali fanom swoje koszulki. Później wszyscy mogli wspólnie odśpiewać głośno tą wspaniałą pieśń: „Cały świat już wie, Górnik wygrał mecz, słychać głośny śpiew, my bawimy się!”

źródło: Roosevelta81.pl
foto: gornikforum.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments