Zadaj pytanie Spółce Stadion! Trzy trybuny dopiero w 2016 roku?!

Milo  -  6 lutego 2015 18:01
0
1219

stadion2_pogon_1415
Od początku dokładnie śledzimy modernizację naszego stadionu, próbując zdobyć informacje z różnych źródeł. W ostatnich miesiącach informowanie o postępach, a raczej ich braku, jest niezwykle trudne. Urząd Miasta odsyła do Spółki Stadion, jednak ta jest zapracowana. Dlatego o spotkanie z nią nie jest łatwo, ale nie odpuszczamy. Na razie czekamy na Wasze pytania związane z budową.

Chcieliśmy osobiście umówić się na wykonanie relacji foto z postępów na największej w historii miasta inwestycji, a przy okazji spotkać się z prezesem Tadeuszem Dębickim, by zadać kilka nurtujących nas pytań. Jak się okazało, tego dnia nie mogliśmy się umówić, bo nie było odpowiedniej do tego osoby. W czwartek biuro prasowe poinformowało nas, że nasza prośba została przekazana prezesowi i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu dojdzie do spotkania. W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy, że przedstawiciele Spółki jak najbardziej chcą z nami rozmawiać, ale najlepiej za pomocą… e-maila. Pan prezes Dębicki jest chętny i otwarty na rozmowę, ale niestety bardzo zajęty. – Tak będzie lepiej dla obu stron – usłyszeliśmy.

Dowiedzieliśmy się jeszcze, że spotkania z nami (byliśmy tylko na jednym) są zwykle bardzo długie, a poza tym, przychodzimy na nie w dużej grupie (byliśmy wtedy w dwie osoby). Ponadto zdjęcia można zrobić wyłącznie na trybunie zachodniej, ponieważ na reszcie stadionu pracują różne firmy. Jest coraz więcej plotek związanych ze stadionem, które chcemy zweryfikować. Tym bardziej, że jako pierwsi informowaliśmy o wielu doniesieniach dotyczących budowy, a teraz przerażają nas informacje o tym, że trzy trybuny mają zostać oddane do użytku nie wcześniej niż w 2016 roku!

Chcemy uzyskać odpowiedzi od Spółki Stadion, dlatego prosimy Was o pytania. Piszcie w komentarzach, na portalach społecznościowych z hashtagiem #ZapytajSpolkeStadion, a także wysyłajcie na adres mailowy: pytania@roosevelta81.pl. Wybierzemy wszystkie najciekawsze i prześlemy mailem do Spółki Stadion, a następnie będziemy chcieli się spotkać, aby uzyskać wyczerpujące odpowiedzi. 

Źródło: Roosevelat81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments