Zachować czujności i koncentrację!

Kris  -  25 września 2020 17:17
0
1618

Już dzisiaj Górnik przed własną publicznością zmierzy się z Wisłą Kraków. „Trójkolorowi” weszli rewelacyjnie w sezon: wygrali wszystkie spotkania, a w ostatniej kolejce po długich latach oczekiwania pokonali na Łazienkowskiej Legię Warszawa. Jednakże, nie można stracić czujności, tylko trzeba utrzymać koncentrację i skupienie.

Do Zabrza przyjedzie zespół Wisły Kraków. „Biała Gwiazda” do tej pory dwa spotkania przegrała i dwa zremisowała. Łącznie daje to zaledwie dwa punkty. Stosunek bramkowy również nie jest imponujący. Cztery bramki zdobyte i aż dziewięć straconych. W porównaniu do Górnika stanowi to sporą przepaść. Jednakże, wszyscy kibice wiedzą, czym charakteryzuje się nasza Ekstraklasa. Jest to liga bardzo nieprzewidywalna.

Wierzymy, że ostatnie świetne rezultaty nie wpłynął negatywnie na zawodników i zabrzańscy piłkarze nie zlekceważą rywala. Jeśli podjedziemy do meczu tak, jak do poprzednich, to po raz kolejny zdobędziemy komplet „oczek” i będziemy mogli wspólnie świętować.

Mamy nadzieję, że Górnik nie osiądzie na laurach, ale podtrzyma koncentrację, piękną, ofensywną grę i zwycięska passa będzie trwać. Pierwszy gwizdek już o 20:30. Do boju Górnicy! Do boju Górnicy!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments