Z wizytą w szkole, nowy rok szkolny!

Pionek  -  3 września 2018 17:52
0
4560

Trójkolorowe rozpoczęcie szkoły! Już po raz 10, a więc mały jubileusz obchodzi w organizacji roku szkolnego Torcida Poremba. Z tej okazji wybraliśmy się na rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 17 im. Bohaterów Westerplatte w Zabrzu. Kibice po raz kolejny zorganizowali pierwszakom i innym uczniom z klas 1-8 prezenty i gadżety z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Nie zabrakło maskotek klubowych, a więc Jorgusia i Żabolka, było mnóstwo wspólnych zdjęć, zbijania piątek i oczywiście nie zabrakło drobnych upominków.

Szkoła od lat współpracuje z miejscową grupą kibiców, tym razem kibice przekazali również 30 piłek dla dzieciaków ze szkoły. Łącznie rozdano ponad 600 gadżetów, w tym również przekazane przez klub skromne paczki z plakatami drużyny i vlepkami. Całość przedsięwzięcia ma na celu propagowania aktywnego kibicowania na stadionie w Zabrzu. Mamy nadzieje, że takie akcje przyciągną dzieciaki z rodzicami na stadion – wspominają organizatorzy.

Mamy nadzieje, że takich akcji będzie jeszcze więcej, bo kibice w Zabrzu to gwarancja najlepszej reklamy dla klubu. A od całej redakcji Roosevelta81.pl również składamy życzenia powodzenia w nowym roku szkolnym dla wszystkich uczniów oraz samych sukcesów.

Do zobaczenia na stadionie, bo przecież „Jesteśmy Górnik Zabrze, każdy o tym wie!”

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/TorcidaPoremba

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments