Z Podbeskidziem bez Kusia. Wracają Nowak i Oziębała

kamres  -  11 kwietnia 2013 13:29
0
939

tkocz_konferencja_1213

Marcin Kuś nadal nie może grać w Górniku Zabrze – Sprawy formalne nie są jeszcze do końca załatwione – powiedział na konferencji Jarosław Tkocz, trener bramkarzy w sztabie Adama Nawałki.

Kuś cały czas trenuje z zespołem, ale nie wiadomo, kiedy będzie uprawniony do gry. Szkoleniowiec nie może jeszcze korzystać z wracającego powoli do zdrowia Michała Bembena. – Od dłuższego czasu przechodzi rehabilitację. W ostatnich tygodniach proces rekonwalescencji przyspieszył, a sam zawodnik jest ambitny i pali się do gry. Myślę, że za niedługo już go zobaczymy – powiedział Jarosław Tkocz.

Przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała zagra Prejuce Nakoulma, który już normalnie trenuje z zespołem po urazie, jakiego nabawił się we Wrocławiu. O miejsce w kadrze na niedzielne starcie z Podbeskidziem walczą też Przemysław Oziębała oraz Konrad Nowak. – Obaj trenują z drużyną i nie mają już żadnych problemów zdrowotnych. Niewykluczone, że będą brani pod uwagę przy ustalaniu meczowej „18” – zdradził opiekun bramakrzy.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments