Z Lechią Gdańsk zagramy w listopadzie

Kaszpir  -  23 sierpnia 2022 13:48
2
2132

Jak wiemy, spotkanie 2. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk, a Górnikiem Zabrze nie doszło do skutku w pierwotnym terminie. Mecz w Gdańsku miał się odbyć w niedzielę 24 lipca, został jednak przełożony na prośbę Lechii, która rywalizowała wówczas w eliminacjach Ligi Konferencji. 

W komunikacie opublikowanym na stronie ekstraklasy, możemy przeczytać, że pojedynek Lechii z Górnikiem odbędzie się po ostatniej kolejce ligowej. – Departament Logistyki Rozgrywek wstępnie planuje wyznaczyć spotkanie na termin po 17. kolejce rozgrywek. Prawdopodobnym terminem będzie piątek 18 listopada lub sobota 19 listopada. Na pewno wybierzemy datę, która będzie odpowiadać oficjalnemu nadawcy CANAL+ i nie będzie kolidowała z planami przygotowań i meczem reprezentacji Polski szykującej się do finałów Mistrzostw Świata – przekazał Dyrektor Operacyjny Ekstraklasy SA, Marcin Stefański.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: ekstraklasa.org
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Termin musi i powinien odpowiadać drużynie Górnika Zabrze gdyz zgodziła się na przesunięcie terminu! Powinni grać w sobotę,za dużo tych piątków i mniej kibiców pojedzie na mecz

Lechia o żadną zgodę nie musiała pytać. Jako pucharowicz miała prawo przełożyć 2 mecze ligowe. Także Górnik nie ma uprzywilejowanej pozycji przy wyborze terminu meczu.