Z Górnika do FC Goa

W.  -  22 lipca 2020 13:26
0
5116

Na kilka dni po zakończeniu sezonu 2019/2020 poznaliśmy klub, w którym swą piłkarską karierę kontynuował będzie najskuteczniejszy strzelec Trójkolorowych. Igor Angulo na mocy rocznego kontraktu związał swą przyszłość z jednym z najsilniejszych klubów ligi indyjskiej – FC Goa, który w ubiegłym sezonie odpadł w półfinale fazy play-off, natomiast
w rundzie zasadniczej zajął pierwsze miejsce w Indian Super League.

Radości z pozyskania bramkostrzelnego piłkarza nie kryje dyrektor piłkarski FC Goa – Ravi Puskur, który następująco podsumował udany transfer: „Cieszymy się, że Igor dołączy do FC Goa. Jest sprawdzonym strzelcem z dużym doświadczeniem. Jesteśmy przekonani, że idealnie pasował będzie do naszego stylu gry (…) Naturalna zdolność Igora do strzelania bramek była wyraźnym wyróżnikiem, kiedy po raz pierwszy na niego spojrzeliśmy, ale jego sprawność przywódcza i rywalizacja z silnym pragnieniem wygranej to coś, co naszym zdaniem dodaje ogromnej wartości (…) Czas spędzony w Górniku uczynił go legendą i znaną postacią w polskiej piłce nożnej i mamy nadzieję, że podobny wpływ będzie miał na FC Goa i jego fanów” – stwierdził Puskur.

Również Igor wydaje się zadowolony z podjęcia nowego wyzwania. W oficjalnym komunikacie klubu zamieszczonym na stronie FC Goa czytamy: – „Jestem podekscytowany perspektywą gry w FC Goa i jest to przygoda, której nie mogę się doczekać (…) To, co przyciągnęło mnie do klubu, to fakt, że podobał mi się sposób gry, filozofia, którą prezentują. FC Goa to klub, który jest zawsze skoncentrowany na ataku, grze ofensywnej, dzięki czemu są w stanie stworzyć piękny styl (…) Kolejną ważną rzeczą jest to, że podoba mi się mentalność klubu. Jest pełen zwycięzców, zawsze walczących o największe cele. I właśnie to chcę robić, kiedy wchodzę na boisko” – dodał Angulo.

Źródło: Roosevelta81.pl/fcgoa.in
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments