Wznowiono prace na stadionie. Zobacz zdjęcia z budowy! (galeria)

kamres  -  4 września 2014 18:51
0
846

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dobrych nastrojach udaliśmy się na stadion w Zabrzu, aby na własne oczy zobaczyć długo oczekiwane wznowienie prac. Faktycznie wszystko ruszyło pełną parą, o czym serwis Roosevelta81.pl poinformował wszystkim jako pierwszy w środę wieczorem.

Wyprodukowana w Anglii blacha dotarła w środę na stadion. Robotnicy w czwartek zabrali się za jej montaż. Prace zostały rozpoczęte na dachu od strony południowej, gdzie wcześniej rozwieszona została odpowiednia siatka bezpieczeństwa. Na budowie pojawił się również dźwig samojezdny, który będzie pomagał w tym ważnym przedsięwzięciu. Obok firmy Mostostal Zabrze na budowie pracować będzie firma Elektro Proces, która zaopatrzy stadion w energię elektryczną, oświetlenie, nagłośnienie i kamery CCTV. Dzięki tym ostatnim obiekt będzie wyposażony w nowoczesny system monitoringu. Zadaszenie stadionu w części zostanie wykonane z poliwęglanu. Będzie znajdował się on na końcowych fragmentach zadaszenia, aby umożliwiał dostęp światła słonecznego na murawie. To pozwoli na utrzymanie jej w dobrym stanie.

Pogoda pracom budowlanym sprzyja i trzeba mieć nadzieję, że utrzyma się ona jak najdłużej. Wydaje się, że najgorsze jest już za nami…

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments