Wyszedł nam fajny, kompletny mecz

Kaszpir  -  22 kwietnia 2022 23:10
6
2828

Poznaliśmy komentarze trenerów obu drużyn, po meczu 30. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Zagłębiem Lubin i Górnikiem Zabrze.

Piotr Stokowiec (trener Zagłębia): – Bardzo trudny moment, ale daleki jestem od tego, by składać broń. Widzę po głowach piłkarzy, że niektórzy nie wytrzymują presji. Dzisiaj zabrakło nam takiej walki z prawdziwego zdarzenia, zaangażowania i zaorania tego boiska (…).

Jan Urban: (trener Górnika): – Fajnie nam się ułożył mecz od samego początku. Wydawało się, że możemy go zamknąć nawet w pierwszej połowie. Natomiast daliśmy tlen Zagłębiu. Wiedzieliśmy, że przy wyniku 2:1, lubinianie będą robić wszystko, by odrobić straty. Bardzo szybko strzelona w drugiej połowie bramka na 3:1, podcięła mocno skrzydła gospodarzom i to było widać. Wyszedł nam naprawdę fajny, kompletny mecz. Cieszymy się, ponieważ we wcześniejszych spotkaniach mieliśmy mnóstwo sytuacji i swoich szans. Wcale nie musieliśmy przegrywać tych meczów, ale tak jednak się działo. Wszyscy czekaliśmy na to, kiedy w końcu wygramy. Przykro mi, że akurat z Zagłębiem Lubin. Gospodarze, będąc w trudnej sytuacji na pewno liczyli na trzy punkty. Każdy walczy o swoje i my dzisiaj byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym.