Wyszedł nam fajny, kompletny mecz

Kaszpir  -  22 kwietnia 2022 23:10
6
2836

Poznaliśmy komentarze trenerów obu drużyn, po meczu 30. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Zagłębiem Lubin i Górnikiem Zabrze.

Piotr Stokowiec (trener Zagłębia): – Bardzo trudny moment, ale daleki jestem od tego, by składać broń. Widzę po głowach piłkarzy, że niektórzy nie wytrzymują presji. Dzisiaj zabrakło nam takiej walki z prawdziwego zdarzenia, zaangażowania i zaorania tego boiska (…).

Jan Urban: (trener Górnika): – Fajnie nam się ułożył mecz od samego początku. Wydawało się, że możemy go zamknąć nawet w pierwszej połowie. Natomiast daliśmy tlen Zagłębiu. Wiedzieliśmy, że przy wyniku 2:1, lubinianie będą robić wszystko, by odrobić straty. Bardzo szybko strzelona w drugiej połowie bramka na 3:1, podcięła mocno skrzydła gospodarzom i to było widać. Wyszedł nam naprawdę fajny, kompletny mecz. Cieszymy się, ponieważ we wcześniejszych spotkaniach mieliśmy mnóstwo sytuacji i swoich szans. Wcale nie musieliśmy przegrywać tych meczów, ale tak jednak się działo. Wszyscy czekaliśmy na to, kiedy w końcu wygramy. Przykro mi, że akurat z Zagłębiem Lubin. Gospodarze, będąc w trudnej sytuacji na pewno liczyli na trzy punkty. Każdy walczy o swoje i my dzisiaj byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym.

Poniżej zapis wypowiedzi trenerów: 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: youtube/ zaglebiecom
Foto: youtube Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Radomiak, Legia, Łęczna, Śląsk. Jest 12 punktów do zdobycia. Z tymi zespołami jest to możliwe. Możecie tym samym zmazać plamę po wiosennych porażkach których być nie powinno. Te 4 zespoły nie prezentują jakiejś wielkiej formy. Każdy jest do ogrania, tylko trzeba wyjść na boisko i chcieć wygrać grając nie egoistycznie tylko zespołowo i z głową. Owszem, niemożliwe jest zdobycie 13 punktów albo 15, ale 12 jest w zasięgu. Problem w tym, że wygrana ze słabym Lubinem tracąc aż 2 gole z niepewnym Sandomierskim wskazuje, że może jakiś remis albo dwa remisy z tych 4 meczów się uzyska przy takiej postawie obrony i bramkarza.

Janie jakbys potrzebowal asystenta to tego olej heheh

Genialnie proste! Po prostu wyjść i wygrać z każdym! 😆

Co ty dupczysz ? Przeczytej sie jeszcze roz cos ty napisol

Co tu pisać? No umiom grać i to jest piękne. Ale w meczu z Lechią przegrali puchary, a one nam się należały… Po ptokach… Byle była dobra, silna ekipa na następny sezon!?

Jak zdaniem trenera ,to był kompletny mecz ,to wszystko pasuje.