Trwa sprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa

W.  -  17 listopada 2021 17:35
5
4599

Szlagierowy pojedynek Górnika z Legią rozegrany zostanie w niedzielę (21 listopada) o godzinie 17:30. Nikomu oczywiście nie trzeba przypominać, że trwa sprzedaż biletów na to spotkanie, do nabycia których serdecznie zachęcamy. Chcemy również w tym miejscu poinformować, że klub uruchomił dodatkowy punkt sprzedaży – Kasę białą – więcej tutaj.

Mecze z Legią Warszawa zawsze są wyjątkowo emocjonującym i niezwykle ekscytującym  widowiskiem na który wszyscy, zarówno piłkarze, jak i przede wszystkim kibice z niecierpliwością czekają. Nie inaczej będzie także 21 listopada, kiedy Górnik na własnym stadionie zawalczy o zwycięstwo z legionistami, którzy obecnego sezonu zdecydowanie nie mogą zaliczyć do udanych. Dotąd Legia w 12. seriach gier zdobyła zaledwie 9 punktów i plasuje się na zagrożonym spadkiem, przedostatnim miejscu w tabeli. Wierzymy, że także zbliżającego się meczu w Zabrzu, nasz rywal nie będzie mógł zaliczyć do udanych i pełna pula punktów powędruje na konto biało-niebiesko-czerwonych. Raz jeszcze zachęcamy do zakupu wejściówek i wsparcia zespołu swym głośnym dopingiem, który z pewnością pomoże w odniesieniu końcowego i upragnionego sukcesu w postaci zwycięstwa.

Bilety na mecz z Legią Warszawa nabywać można zarówno przez internet, jak również w stałych punktach sprzedaży stacjonarnej, wyszczególnionych poniżej.

  • Kasa Biała – czynna od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00
  • Sklep Kibica w pasażu Areny Zabrze – czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00
  • Sklep Kibica w Galerii Zabrze – czynny od poniedziałku do soboty od 9:00 do 20:00
  • Wyspa Górnika w Centrum Handlowym M1 – czynna od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00
  • Siłownia ReShape w Zabrzu – czynna od poniedziałku do piątku od 6:00 do 24:00 oraz w weekedny od 7:00 do 23:00 (Gabriela Narutowicza 1, 41-800 Zabrze). 

  •  

Źródło: Górnik Zabrze/Roosevelta81.pl
Foto: Górnik Zabrze/Roosevelta81.pl
Wideo: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dobrze byłoby gdyby Nasi wygrali mecz z Radomiakiem.To byłby fajny wstęp do meczu z Legią.Musimy walczyc,z Radomiakiem nie bedzie łątwo,gra, a do przodu i strzelaja dużo,nawet w ostatnich minutach.Janża i Gryszkiewicz muszą uważać na kartki,gdyż mogą sie wykluczycz meczu.Gramy na calego .O 3 punkty wylącznie!

Hmm fajnie by bylo ale po tym co ostatnio sie tam dzieje w klubie to watpie!!!

Bilet już mam 😉

Szlagierowy mecz piłkarskich ruin.

Fajnie że Covid znika na czas meczu. Żadnych obostrzeń. Ale pewnie na kopalniach powróci.