Milo  -  21 sierpnia 2013 20:05
0
1356

kibice_gks_zawisza_1213
GKS Katowice wysoko poległ w meczu wyjazdowym z ekstraklasowym spadkowiczem GKS-em Bełchatów 0:5. Piłkarze z Bukowej już w 10 minucie spotkania przegrywali po trafieniu Mateusza Maka, a od 32. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Janusza Gancarczyk,

Piłkarzy z Bełchatowa nie satysfakcjonowało jednobramkowe prowadzenie i po przerwie gospodarze podwyższyli wynik spotkania po samobójczym trafieniu Bartłomieja Chwalibogowskiego. Kolejne bramki już były tylko kwestią czasu na listę strzelców wpisali się Baranowski, Michał Mak oraz Prokić. Oby takiego spotkania „GieKSa” już więcej nie rozegrała.

GKS Bełchatów – GKS Katowice 5:0 (1:0)
1:0 – Mateusz Mak 10′
2:0 – Chwalibogowski 53′ (sam.)
3:0 – Baranowski 58′
4:0 – Michał Mak 66′
5:0 – Prokić 75′

GKS Bełchatów: Malarz – Basta, Wilusz, Baranowski, Flis, Sawala, Baran (78. Szymański), Mateusz Mak (67. Prokić), Poźniak, Michał Mak (73. Renusz), Bartosiak.
GKS Katowice: Budziłek – Czerwiński (78. Sadzawicki), Kamiński, Napierała, Chwalibogowski (63. Pietrzak) – Wróbel, Duda, Fonfara, Figiel (63. Wołkowicz), Gancarczyk, Pitry.