Wypowiedzi po meczu Śląsk-Górnik: Niewykorzystane sytuacje się zemściły

Luq  -  6 kwietnia 2013 19:01
0
786

bonin3
Niewykorzystane sytuacje się zemściły i przegraliśmy – podsumował przegrany mecz ze Śląskiem Wrocław Grzegorz Bonin, pomocnik Górnika. Gospodarze podkreślali, że ta wygrana może być ich „punktem zwrotnym”.

Grzegorz Bonin (pomocnik Górnika ): – Szkoda, że nie udało mi się wykorzystać żadnej sytuacji. Wtedy mecz ułożyłby się całkiem inaczej. Niewykorzystane sytuacje się zemściły i przegraliśmy. Dziękujemy kibicom, że mimo to wspierali nas swoim dopingiem.

Łukasz Skorupski (bramkarz Górnika): – Gdybyśmy wykorzystali choć jedną ze stworzonych w drugiej połowie sytuacji, mecz ułożyłby się dla nas całkiem inaczej.

Mariusz Pawelec (obrońca Śląska): Pierwszą połowę troszeczkę przespaliśmy, Górnik schodził na przerwę z przewagą jednej bramki. W szatni powiedzieliśmy sobie jednak parę mocnych słów i w drugiej połowie pokazaliśmy kawał dobrej piłki.

Sebastian Mila (pomocnik Śląska): – Strzelony przeze mnie gol przywrócił nam wiarę w zwycięstwo i odmienił losy meczu. Myślę, że ta wygrana wniesie wiele pozytywnego do zespołu i będzie takim naszym punktem zwrotnym.

Eric Mouloungui (napastnik Śląska): – Największą satysfakcją jest to, że dzisiaj wygraliśmy. Czułem, że ciężko będzie mi wytrzymać, jeszcze nie jestem w stuprocentowej formie i sam poprosiłem trenera o zmianę. W pierwszej połowie miałem więcej siły i podejmowałem więcej akcji indywidualnych.

źródło:gornikzabrze.pl/slasknet.com/Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments