Wypowiedzi piłkarzy Podbeskidzia: „Musimy podtrzymać passę”

kamres  -  14 kwietnia 2013 17:27
0
773

podbeskidzie_gornik_bielsko_1213
– Musimy podtrzymać tę passę i na końcu okaże się, co nam to da w tabeli – powiedział Robert Demjan, zdobywca zwycięskiego gola dla Podbeskidzia. – Dla nas te punkty są zbawienne – przyznał natomiast Damian Chmiel.

Robert Demjan: – Bardzo cieszę się z gola, ale najbardziej z trzech punktów, ważnych w kontekście o walki utrzymanie. W każdym meczu chcę strzelić gola, a że się to udaje, to tylko się z tego cieszyć. Szkoda, że nie strzeliłem wcześniej gola, ale nie ma co narzekać. Staramy się, aby było zero z tyłu. Musimy podtrzymać tę passę i na końcu okaże się, co nam to da w tabeli. O swojej przyszłości będę myślał dopiero później. O ofertach czytam jedynie w gazetach. Tym zajmuje się mój menedżer.

Damian Chmiel: – Dla nas te punkty są zbawienne. Miałem okazję tuż przed tym jak zdobyliśmy bramkę. Byłem trochę zdezorientowany. Później się zrehabilitował asystą. Mieliśmy Górnika bardzo dobrze rozpracowanego. Boisko później zawsze weryfikuje te założenia. Zagraliśmy dzisiaj to, co założyliśmy i wygraliśmy.

Tomasz Górkiewicz: – Wielkiej piłki nie było. Wiedzieliśmy, że Górnik po porażkach będzie chciał się zrehabilitować. Chcieliśmy się temu przeciwstawić i można powiedzieć, że nam się to udało. Choć nie było ładnej dla oka gry, to mamy trzy punkty.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments