Wypowiedzi piłkarzy Górnika: „Ta runda jest fatalna”

Luq  -  14 kwietnia 2013 17:06
0
872

iwan_gornik_bielsko_1213
Nie jest nam łatwo punktować w tej rundzie – przyznał Mariusz Magiera po przegranej z Podbeskidziem. – Co z tego, że prowadziliśmy grę, skoro to Podbeskidzie nas ukłuło – stwierdził natomiast Bartosz Iwan.

Mariusz Magiera (obrońca Górnika):Nie jest nam łatwo punktować w tej rundzie. Tracimy dużo goli. Wtedy gra obronna wyglądała lepiej. Brakuje szczęścia, nie stwarzamy sobie wielu sytuacji. Trzeba twardo stąpać po ziemi. Były podstawy, że w tej rundzie będzie dobrze. Drużyna szła do przodu. Może nie myśleć o mistrzostwie, ale o grze w pucharach trzeba było. Meczów jest sporo, mamy jakiś dystans i jeśli zmienimy naszą grę, będziemy punktować, to wszystko przed nami. Ta runda jest fatalna. Jesteśmy jakby nie było w czołówce. Musimy poprawić naszą grę i walczyć.

Bartosz Iwan (pomocnik Górnika): – Nie wygląda to tak jakbyśmy wszyscy tego chcieli. Podbeskidzie wygrało mecz o życie i walczy o utrzymanie. Dla nas to kolejna porażka. Może to jest już nudne, ale zostało kilka kolejek i musimy się podnieść. Chcąc grać w pucharach, to musi być lepsza gra i skuteczność. Co z tego, że prowadziliśmy grę, skoro to Podbeskidzie nas ukłuło. Liczą się efekty. Podbeskidzie dobrze się broniło całą jedenastką. Dochodziliśmy na 20-30 metr i nie byliśmy w stanie nic zrobić. Zabrakło ostatniego podania a dośrodkowania też nie były najlepsze.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments