Wypowiedzi piłkarzy: „Bełchatowianie postawili trudne warunki” :)

Luq  -  4 maja 2013 19:39
0
978
iwan_gornik_bielsko_1213

Bełchatowianie grają o życie i postawili nam dzisiaj trudne warunki powiedział po meczu Bartosz “wszyscy do szatni” Iwan.

Pomocnik Górnika był chyba na innym meczu, bo piłkarze GKS-u zagrali niesamowicie słabo, a wygrali z zabrzanami 2:0

Norbert Witkowski (bramkarz Górnika): – Cieszyłem się, że dostałem szansę. Cóż z tego, skoro przegraliśmy po słabym meczu. Nie będę na gorąco komentował sytuacji, po których padły bramki. Trudno powiedzieć, co się dzieje z zespołem. Sytuacji z kibicami nie chciałbym komentować.

Bartosz Iwan (pomocnik Górnika): – Po Ruchu nadzieje wróciły, ale znów wróciliśmy na ziemię. Bełchatowianie grają o życie i postawili nam dzisiaj trudne warunki. Nam zabrakło przede wszystkim skuteczności. Słowa kibiców po meczu bolą bardzo…

Mateusz Zachara (napastnik Górnika): – Przed meczem wszystko wyglądało dobrze. Na prawdę trudno powiedzieć, co się stało…

Bartłomiej Bartosiak (napastnik GKS-u): – Nastawiliśmy się w tym meczu na kontry i udało nam się zrealizować to założenie. Bardzo się cieszę z pierwszej bramki w Ekstraklasie. Jesienią udało mi się już strzelić gola Górnikowi w meczu Młodej Ekstraklasy, ale o żadnym patencie nie ma mowy. Po prostu wykorzystałem dobrą sytuację.

Rafał Kosznik (obrońca GKS-u): – Wydaje mi się, że z przebiegu spotkania to my stworzyliśmy sobie więcej sytuacji. Górnicy próbowali zdobyć bramkę głównie ze stałych fragmentów gry. W ostatnim czasie dużo trenowaliśmy strzałów na bramkę, co udało nam się wykorzystać w dzisiejszym spotkaniu. Cieszę się z wygranej, nie poddajemy się i udowadniamy, że jeszcze nie spadliśmy.

Grzegorz Baran (pomocnik GKS-u): – Można powiedzieć, że znów zrobiło się dla nas kolorowo.  Cieszymy się ze zwycięstwa, zostało nam jeszcze kilka spotkań i walczymy do końca. Górnik nie zagrał dziś słabo, znamy jego wartość, ale po prostu my byliśmy lepsi.

źródło: gornikzabrze.pl/Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments