Wynik jest niesprawiedliwy

Kaszpir  -  19 listopada 2022 06:56
19
3125

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po zaległym meczu 2. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Górnikiem Zabrze.

Marcin Kaczmarek (trener Lechii): To były niecodzienne okoliczności meczu i bardzo dla nas szczęśliwe. Bardzo się cieszę, że nasza determinacja w końcu przyniosła efekt i że zdobyliśmy obie bramki po stałych fragmentach. Mieliśmy w tym meczu trochę szczęście, ale tak to jest często w piłce, że czasami ona zabierze, a czasami odda.

Bartosch Gaul (trener Górnika): Bardzo bolesny dla nas wieczór. Z mojej perspektywy wynik niesprawiedliwy. Zagraliśmy bardzo dobrą pierwsza połowę, mieliśmy cały czas kontrolę nad grą i sporo sytuacji (…)

Poniżej zapis całej konferencji

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
19 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Rzuć okiem trenerze na tabelę. Za nami jest 6 drużyn. Tylko z jedną z nich wygraliśmy, z Koroną. Poza tym 2 remisy i 3 przegrane( w tym 2 u siebie). Patrzenie na grę Górnika w większości meczów, to autotortura i ból zębów. Wynik niesprawiedliwy ???? Mecz trwa 90 minut plus to co doliczy sędzia, a nie 83, jak było we wczorajszym spotkaniu. No i za styl, to punktuje się nie w tej dyscyplinie. Wystarczy kilka minut dekoncetracji i cały wysiłek idzie na marne.
Na wiosnę znowu zacznie się nerwówka.

Trenerku i tu się mylisz ,jest sprawiedliwy jak najbardziej-kto przynajmniej próbuje do ostatniej chwili wygrać mecz ,ten często go wygrywa .Idealny trener w takim klubie jak Górnik, klaun w klaunowatym klubie, nikt nic nie wie a piłkarze też to widzą w jakim klubie grają i jakiego mają trenera i tak też podchodzą do wszystkiego- na odpierdol .Nawałka wróć.

No jest ale co z tego.Liczy się to co w sieci a, nie ilość sytuacji.Oby na koniec sezonu nie zabrakło tych pkt.

ciekaw jestem czy będą jakieś transfery, czy znajdzie się jakiś chętny piłkarz który bedzie chciał trenować z takim ”trenerem”

No właśnie PIERWSZĄ POŁOWĘ.Na wiosne ma cie nie być w Górniku.

Jedyna niesprawiedliwość jaką w tym wszystkim dostrzegam to konieczność oglądania Pana na ławce trenerskiej przez Kibiców Górnika

Panie Gaul przez pana decyzje przegraliśmy wygrany mecz,nie przez Krawczyka,który gra jak potrafi z umiętnościami najwyżej na 3 lige,Dadoka który bardzo obniżył poziom gry za pana kadencji,Vrhoveca który jeszcze myśli że jest na wczasach,to pan ich wpuścił na boisko!!! Wcześniej nie wylewałem pomyj na pana ,liczyłem że wniesie pan trochę świeżości do gry,ale przerosło to cię trenerze podaj się do dymisji miej honor.

To jest piłka nożna a nie sąd. Tu nie ma wyników sprawiedliwych czy niesprawiedliwych. Tutaj liczy się wynik, który jest po 90 minutach gry. Niech pan trener lepiej uderzy się w pierś i zastanowi się dlaczego w taki frajerski sposób tracimy punkty. Jak spadniemy to też powie, że nie zasłużyliśmy na spadek???

Trzeba k…a zmiany robić w odpowiednim momencie a super snajper ma strzelać bramy a nie walić piłkę na pałę na róg. Brak słów….

No tak masz rację, ale kiedy miał zmienić Bielice? Jak było wiadomo że nie powącha znów w polu karnym piłki przy centrze? Nam na pierwszym miejscu jest potrzebny bramkarz… bo rezerwowych już mamy.

Niesprawiedliwe to jest to że momy takiego fachmana za trenera i tyle na wiosna zaś bydzie łaził i fandzolił że mo za mało czasu że zima boła za ciepła Gaul wydupiej wartko i nigdy nie wracej

Człowieku mecz trwa DWIE połowy!!!! trzeba było strzelić kilka goli do przerwy, a tak tradycyjnie dostaliście kopa. To po raz kolejny przez te głupie i nie przemyślane zmiany i to kolejny raz!!!

Wynik niesprawiedliwy? A kto ty gamoniu przegrał mecz? Tylko i wyłącznie twoje zmiany oraz twoje widzimisię z Szcześniakiem. Widać że nawet słaba ekstraklasa przerosła umiejętności gwiazdę Oberligi

Zawsze wynik jest niesprawiedliwy, albo boisko jest złe, albo przeciwnik nie pozwolił. Trenerze czas podsumowań nadszedł, jesteśmy tuż nad strefą spadkową, nad którą w zeszłym sezonie z trenerem Jasiem Urbanem nie byliśmy. Wniosek? Przy podobnej kadrze wynik znacznie poniżej oczekiwań.

Jak to niesprawiedliwy? To Lechia oszukała Górnika? No to pędem do PZPN i zgłosić tę niesprawiedliwość.

Niesprawiedliwe jest to ,że jesteś trenerem Górnika

To co mówił trener to jakaś paranoja on nie panuje nad zespołem wprowadza zmiany beznadziejne wpuszcza beztalencie Krawczyka któycznie zawalił mecz zamiast wybijać w pole to kopie na róg Bielica chyba trochę zawalił źle się ustawiał zresztą trzy czwarte drużyny do wymiany łącznie z trenerem

Jasiu, wróć!!!

Gaul musi odejść i paru kopaczy też Górnik przy tym trenerze spadnie caryco nie śpij ludzie zarządu obucie się.