Wyjazd na mecz GKS Katowice – ROW Rybnik

Spark  -  2 września 2013 08:40
0
1683

kibice
14 września o godz.18.00 odbędzie się mecz pomiędzy drużynami GKS-u Katowice i ROW-u Rybnik. Dla sympatyków zabrzańskiego Górnika jest to niepowtarzalna okazja, aby podczas jednego spotkania wesprzeć dwie nasze zaprzyjaźnione grupy kibiców. Olbrzymie zainteresowanie tym meczem jest nie tylko wśród fanów w Katowicach i Rybniku, ale również w szeregach kibiców Górnika Zabrze. Z tego powodu organizowany wyjazd na to spotkanie.

Koszt wyjazdu to zaledwie 20 zł (w cenę wliczony jest wstęp na mecz, karta kibica i przejazd). Kibice Górnika podczas tego spotkania zasiądą na trybunie głównej, na skrajnym sektorze obok „klatki” dla gości. Bilet na trybunę jest w cenie 15 zł a koszt wyrobienia karty kibica to 5 zł.

Wszyscy kibice Górnika proszeni są o to, aby podczas tego meczu zasiąść w jednym wspólnym sektorze, skąd będziemy prowadzili doping. Każdy proszony jest również o zabranie koszulki młynowej, aby nasz sektor prezentował się barwnie i okazale.

Liczba biletów jest ograniczona,a zainteresowanie olbrzymie. Z tego powodu zachęcamy każdego chętnego do jak najszybszego zapisywania się.
Zapisy będą prowadzone na Fan Clubach oraz na specjalnych dyżurach, o czym będziemy informować na bieżąco. Jest to podyktowane faktem, iż w międzyczasie będą prowadzone zapisy na wyjazdowe spotkania Górnika z Legią i Koroną, więc zapisami na GKS-ROW zajmować się będą inne osoby. Pozwoli to uniknąć zbędnego zamieszania i jakiś nieporozumień.

Podczas zapisywania na ten mecz trzeba podać imię, nazwisko i numer pesel. Dodatkowo przy zapisywaniu się należy uiścić opłatę. Następnie dane zostaną wykorzystane do wyrobienia karty kibica, które w późniejszym terminie zostaną rozdane. Zapisy będą trwać najdłużej do 12 września.

Więcej szczegółów na forum

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments