Wyjazd do Wrocławia!

kamres  -  22 marca 2013 11:17
0
1574

kibice
Zapraszamy wszystkich kibiców Górnika Zabrze do wyjazdu na Śląsk Wrocław! Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 6 kwietnia, więc na pewno wykorzystamy pełną pulę biletów. Na wyjeździe specjalny przedstawiciel SKSGZ będzie filmował jego przebieg, a także zachowanie służb ochrony oraz policji.

Stowarzyszenie „Klub Sympatyków Górnik Zabrze” organizuje wyjazd na mecz 21. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław i Górnikiem Zabrze. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 6 kwietnia o godzinie 15.45. Najprawdopodobniej otrzymamy na ten mecz 1200 biletów, bo tylu kibiców gości na mecze ligowe na swoim stadionie wpuszcza klub z Wrocławia.

Koszt wyjazdu wynosi 80 złotych i zawiera: bilet na stadion, przejazd pociągiem specjalnym, gadżet oraz datek cele Ultras.

Zapisy będą prowadzone (jeśli tylko bilety do nas dotrą):
– w Sklepie Kibica na stadionie Górnika w godzinach 9:00-17:00,
– u osób zajmujących się zapisami na FC.

O starcie zapisów poinformuje SKSGZ.

Listę trzeba będzie uzupełniać o numery identyfikacyjne z systemu Ekstraklasy, a to oznacza, że osoba bez ważnej karty kibica nie ma szans na wyjazd. Co raz więcej klubów tego wymaga.

WSZYSCY JEDZIEMY RAZEM POCIĄGIEM!

Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze pragnie poinformować, iż zarówno podczas przejazdu kibiców Górnika Zabrze, jak i wejścia na stadion (szczególnie podczas wpuszczania na bramo-furtach) , oznakowany w kamizelkę koloru żółtego przedstawiciel SKSGZ z kamerą , rejestrował będzie przebieg wyjazdu oraz zachowanie służb ochrony i policji.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments