Wszystkie bilety na wyjazd do Warszawy zostały sprzedane!

Spark  -  11 września 2013 10:13
0
856

kibice_slask_gornik_1213
Po zaledwie kilku dniach sprzedane zostały wszystkie przyznane nam bilety (1790) na mecz wyjazdowy Legia Warszawa – Górnik Zabrze. Ostatnią szansą na nabycie wejściówek był środowy poranek, ale część „Trójkolorowych” fanatyków, którzy udali się do Sklepu Kibica musiała odejść z informacją, że „biletów brak”.

Już o wczesnych godzinach porannych zaczęła ustawiać się kolejka po ostatnie bilety na wyjazdowe spotkanie z Legią Warszawa. Do sprzedania zostało bowiem tylko 97 wejściówek i wiadome było, że chętnych będzie znacznie więcej. Obowiązywała zasada „kto pierwszy, ten lepszy” i w taki sposób w niecałą godzinę zakończone zostały zapisy na spotkanie Legia – Górnik, które rozegrane zostanie w niedzielę 22 września o godzinie 18.00.

Już teraz apelujemy do wszystkich sympatyków 14-krotnych mistrzów Polski o zachowanie godne kibica Górnika Zabrze podczas całego wyjazdu. Oznacza to m.in. obowiązkowe ubranie koszulki młynowej, porządek w pociągu, doping nie na 100, ale na 200 procent – jeden kibic mobilizuje drugiego do głośnego śpiewu.

„Wszyscy razem do Warszawy, dla Górnika Zabrze sławy!”

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments