Wszyscy na Koronę! Dla wspólnego – naszego – dobra!

Spark  -  4 listopada 2015 15:44
0
852

kibice1_Gornik_Podbeskidzie_1516
Zachęcamy wszystkich do przyjścia na niedzielny mecz z Koroną Kielce. Nasz kochany Górnik przeżywa niezwykle trudne chwile i dlatego w tych chwilach powinniśmy być razem. Dlatego zachęcamy wszystkich, aby pojawili się w niedzielne popołudnie na stadionie przy Roosevelta i głośnym dopingiem wspierali drużynę.

Kibicu! Przyjdź na stadion nie dla właściciela, nie dla działaczy, nie dla piłkarzy, ale dla Górnika, dla samego siebie. Pamiętaj, że oni wszyscy bardzo szybko mogą znaleźć się gdzie indziej, a z Górnikiem pozostaniemy tylko My. Dlatego nam powinno zależeć jak najmocniej, aby dopingować Górnika bez względu na wynik.

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyjść na spotkanie z Koroną i ze wszystkich sił wspierać Górnika, aby uzyskał jak najlepszy wynik. Przez 90 minut odłóżmy na bok sprawy związane z zarządzaniem klubu. Zapomnijmy o wszelkich błędach właścicielsko-organizacyjnych i skoncentrujmy się na dopingu, który ma pomóc w sięgnięciu po bezcenne zwycięstwo. Możemy zrobić tylko tyle i aż tyle.

BILETY NA MECZ Z KORONĄ

Cały stadion dopinguje, Górnik tego potrzebuje!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments