Wspólny przelot do Turcji śląskich klubów to dopiero początek

Milo  -  24 stycznia 2015 11:52
0
1088

konferencja_slaskich_klubow_lotnisko

Po raz pierwszy w historii śląskim klubom udało się porozumieć i wyruszyć jednym samolotem na zimowe zgrupowanie do Turcji. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko w skali regionu, ale także całego kraju. Z tego powodu odbyła się wspólna konferencja prasowa zorganizowana na lotnisku w Pyrzowicach.

– Wspólna organizacja zgrupowania i przelot do Turcji to na pewno korzystna pod każdym względem oferta, także finansowa. Kolejnym krokiem powinna być wspólna oferta marketingowa skierowana do potencjalnych sponsorów. To dopiero początek działania naszych klubów i mam nadzieję, że w przyszłości zaowocuje to jeszcze bardziej udaną współpracą. Na to bardzo liczymy – powiedział Krzysztof Maj, wiceprezes Górnika Zabrze. Jego zdaniem, organizacja obecnego zgrupowania wiąże się z około 35-procentową oszczędnością w porównaniu do zimowych obozów z lat poprzednich.

– Nikt nie musiał nas namawiać, bo to wspaniały pomysł pod wieloma względami. To dla nas także wielki zaszczyt – powiedział prezes Piasta Gliwice Adam Sarkowicz.

– To dopiero początek naszej wspólnej drogi, bo mamy nadzieję, że nasza oferta marketingowa spotka się z dużym odzewem – dodał Dariusz Smagorowcz, prezes Ruchu Chorzów. Pod wspomnianą ofertą marketingową podpisują się również GKS Tychy, GKS Katowice, Energetyk ROW Rybnik i Zagłębie Sosnowiec.

Zadowolony był także sternik Podbeskidzia Bielsko-Biała Wojciech Borecki. – Jest dobrze, a w następnych latach może być zdecydowanie lepiej. Jak sobie przypomnę nasz wyjazd do Turcji sprzed dwóch lat, to cieszę się, że dziś lecimy razem z Katowic. Wtedy w nocy jechaliśmy do Wiednia, następnie lecieliśmy do Istambułu, gdzie czekała nas przesiadka do Antalyi. To była prawdziwa gehenna…

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: tspodbeskidzie.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments