Wsparcie dla „Zahora”

Luq  -  26 lutego 2013 10:07
0
1179

zahorski
– Cała drużyna trzyma kciuki za Tomka Zahorskiego, aby się odbudował –
powiedział Roosevelta81.pl Aleksander Kwiek, pomocnik Górnika Zabrze.

W poniedziałek wychowanek Pisy Barczewo rozegrał pierwszy mecz w „Trójkolorowych” barwach po kilkunastu miesiącach przerwy, podczas której próbował swoich sił w MSV Duisburg i Jagiellonii Białystok. Tamten okres był dla niego jednak bardzo nieudany i ostatecznie zawodnik zdecydował się na powrót do Zabrza. Nie minęło nawet pięć minut jego pierwszego meczu o stawkę, a „Zahor” wpisał się na listę strzelców.

– Taki powrót do Górnika sobie wymarzyłem – przyznał po spotkaniu 29-letni zawodnik. Presja była na nim ogromna, ponieważ rozstawał się 14-krotnymi mistrzami Polski w niezbyt przyjemnej atmosferze, a na przedsezonowej prezentacji został z tego powodu wygwizdany przez kibiców. – Wróciłem do Zabrza po to, aby udowodnić coś sobie i kibicom – podkreślił Zahorski. Bramka z Piastem Gliwice była dla niego pierwszym trafieniem od 26 listopada 2011 roku, kiedy wpisał się na listę strzelców również w „Trójkolorowych” barwach w wygranym meczu z Zagłębiem Lubin 4:1. – Gol był efektem pracy całego zespołu. Nie podniecamy się jednak zwycięstwem z Piastem, a już myślimy o następnym spotkaniu – zakończył.

Zadowolony z jego postawy był również trener Adam Nawałka. – Tomek strzelił bardzo ważną bramkę i starał się ze wszystkich sił wypełnić zadania które mu powierzyłem przed meczem – ocenił szkoleniowiec. Piłkarz ma także duże wsparcie u kolegów z drużyn. – Cała drużyna trzyma za niego kciuki, aby się odbudował. Zdobyta bramka powinna mu w tym pomóc – powiedział Roosevelta81.pl Kwiek. – Fajnie, że udało mu się trafić już w pierwszym meczu. Wszyscy w zespole chcą, aby odzyskał u nas formę i pomógł nam w zajęciu jak najwyższej pozycji w lidze – dodał natomiast kapitan Adam Danch.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Dariusz Hermiersz/gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments